Hindistan'da Edu Bedia, rakibini belinden ısırdı

Chennaiyin FC ile Goa'nın karşılaştığı Hindistan Futbol Ligi'nde ilginç bir an yaşandı. Luis Suarez'in futbol literatürüne kazandırdığı 'rakibi fillen ısırma' eylemi bu kez de Hindistan'da gerçekleşti. Goa oyuncusu Edu Bedia, rakip takımdan Deepak Tangri'yi belinden ısırdı.

14 Şubat 2021, Pazar 16:28 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hindistan Ligi'nde Chennaiyin FC ve Goa takımlarının karşı karşıya geldiği maç 2-2 berabere biterken karşılaşmaya 'ısırık pozisyonu' damgasını vurdu.

Maçın 90+6. dakikasında Goa futbolcusu Edu Bedia, Chennaiyin FC'den Deepak Tangri ile girdiği mücadelenin ardından Tangri'yi ısırdı.

İki futbolcu arasında yaşanan ikili mücadelede hem Bedia hem de Tangri yerde kaldı. Ardından Edu Bedia, Deepak Tangri'yi belinden ısırdı. Aldığı ısırık darbesiyle acı içinde yerde kıvranan Tangri hakeme belini göstererek yoğun şekilde itiraz ederken maçın hakemi, rakibini ısıran Bedia'yı sarı kart ile cezalandırdı.

Pozisyonun tekrarında Bedia'nın Tangri'ye karşı ilk ısırık hamlesinin başarısız olduğu ancak hareketine devam edip uzun bir şekilde rakip futbolcuyu ısırdığı görüldü.

Yeşil sahalarda ısırık, Luis Suarez'in yaygınlaştırdığı bir saldırı şekli.

Hürriyet Spor Arena

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Galatasaray-Kasımpaşa maçı ertelenecek mi? Stadta son durum ne?