Hırsız sandılar, keçi çıktı

ABD’de bir plastik imalat şirketi çalışanları, kırılan cam kapıyı görünce ofislerine hırsız girdi sandı ama kamera görüntüleri, olayı bir keçinin yaptığını ortaya çıkardı

19 Temmuz 2017, Çarşamba 17:16
A A
BBC’nin haberine göre ABD'de bir şirketin çalışanları, sabah işe geldiklerinde beklemedikleri bir manzarayla karşı karşıya kaldı.

Ofisin cam kapısının kırıldığını gören çalışanlar, hırsız girdiğini düşünerek polisi aradı. Kapalı devre kamera görüntülerini izleyen polis, kapıyı kıranın bir keçi olduğunu gördü.

YARIM MİLYON KEZ İZLENDİ

Şirket yetkililerinin Youtube’a yüklediği, keçinin boynuzlarıyla defalarca vurup ofisin cam kapısını kırdığını gösteren video, yaklaşık yarım milyon kez görüntülendi.

Videoda, cam kapının bir kısmını kıran keçinin çıkan sesten ürkerek kaçtığı ancak geri dönerek kalan camları kırmaya devam ettiği görülüyor.

KENDİSİYLE KAVGA ETTİ

Bir YouTube kullanıcısı videonun altında, "Muhtemelen camlarda kendi yansımasını gördü, başka bir keçi olduğunu düşündü. Bunun üzerine öfkelenip camdaki yansıması ile kavga etmeye başladı" yorumunu yaptı.

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.