Hitman 3’te yeni bölge Çin olacak

Hitman 3’te yeni bölge Çin olacak

Chongqing, Hitman 3 için yeni bir lokasyon ve Ajan 47'yi dükkanlar ve yiyecek standlarıyla dolu bir Çin ulaşım merkezinin yağmurlu, neon ışıklı sokaklarına götürüyor, hepsi de dar sokaklara sıkışmış ve pek çok sırrı bulunuyor. Chongqing aynı zamanda Hitman 3’ün teknolojisine gelen iyileştirmeleri ve sergilemek için de bir hedef.

25 Kasım 2020, Çarşamba 10:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

IO Interactive’in Glacier motorundan güç alan Hitman 3, aydınlatma, yansıma, animasyon ve yapay zeka iyileştirmeleriyle geliyor. Chongqing ayrıca, yağmur damlalarının Agent 47'ye çarpması ve kıyafetlerinin ıslanması gibi ayrıntılarla birlikte, Hitman 3'ü deneyimlemenin sürükleyiciliğine katkıda bulunan su efektlerine sahip. 

Yeni nesil konsollarda Hitman 3, HDR desteğiyle saniyede 60 kare hızında 4K çözünürlükte çalışacak. En son çıkan "Under The Hood" fragmanı, bu yepyeni lokasyonu, etkileşim animasyonu ve yapay zekaya yönelik iyileştirmelerin yanı sıra tek seferde 300'e kadar NPC'ye izin veren Glacier'ın kalabalık teknolojisini gösteren akıcı yeni oynanışı sergiliyor.

Hitman 3 oyuncuları, üçlemedeki önceki oyunlardan lokasyonları içe aktarabilir ve tek bir çatı altında 20'den fazla konuma sahip olabilir. HITMAN 3 ile sunulan render, animasyon ve AI iyileştirmelerinin tümü üç oyunda da izlenebiliyor ve bu da HITMAN 3'ü tüm World of Assassination üçlemesini oynamak için uygun bir yer haline getiriyor.

Hitman 3, 20 Ocak 2021'de PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox One, Google Stadia ve PC için satışa sunulacak. Hitman 3, bulut akış teknolojisi ile oynanabilen Nintendo Switch'e de gelecek.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER iPhone 12 ailesinin Türkiye fiyatları ortaya çıktı