Hızlı forma girmek için 4 adım

Kilo vermeniz ve spor yapmanız gerektiğini bildiğiniz halde bir türlü başlayamıyorsanız, bazı kurallara ihtiyacınız olacaktır. Hızlı forma girmek için yapılması gereken ilk 4 adım motivasyonunuzu arttırmakla ilgili çünkü en önemli anahtar bu.

02 Temmuz 2021, Cuma 17:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hızlı bir şekilde fit olmak için ilk 4 adım için en iyi 4 ipucuyu bir araya getirdik. Bizi yanlış anlamayın, burada işe yarayacak ve sihirli bir formül yok. Ancak bu ipuçlarını takip ederek kısa sürede kendinize güvenen, güçlü ve forma girmeye hazır hissedeceksiniz.

Hızlı forma girmek için asla basite alınmaması gereken en önemli 4 madde:

HIZLI FORMA GİRMEK İÇİN BİR PLANINIZ OLSUN

HIZLI FORMA GİRMEK İÇİN BİR PLANINIZ OLSUN

Tamam, bu basit görünebilir, ah, ama genellikle unutulur. İnsanların çılgın egzersiz planlarına, şok diyetlere yöneldiğini görüyoruz; aşırıya kaçmak, aşırı diyet yapmak ve gerçekten kimsenin yetişemeyeceği bir döngüye başlamak. 

Doğal olarak, sonunda eski alışkanlıklarına geri dönerler. 

Katie bunu 45 kiloluk uzun kilo verme yolculuğu sırasında defalarca yaptı ve egzersizlerini ve yemek yemeyi sağlıklı bir yaşam tarzına asla geçiremedi. Her ne zaman ki, gerçekçi bir plan yaptığında, o zaman hayatı değişti.

Ancak ne yapacağımızı, nereden başlayacağımızı ve doğru miktarın ne olduğunu bilmenin ne kadar zor olduğunu biliyoruz. 

Hızlı forma girmek için hayaleri bir kenara bırakın, uygulayabileceğiniz gerçekçi bir plan hazırlayın.

HIZLI FORMA GİRMEK İÇİN ARALIKLI ANTREMAN

Hızla yağ yakmanızı sağlayacak aralıklı antremanın ne olduğunu anlayın ve egzersizlerinize ekleyin.

Aralıklı antrenman, yalnızca birkaç dakika (en fazla 2-3) için çok yüksek yoğunlukta tekrarlanan ve yavaş tempolu bir aktivite veya dinlenme ile dönüşümlü olarak yapılan herhangi bir egzersizdir. Yaklaşık yirmi dakika boyunca yüksek yoğunluklu ve düşük yoğunluklu aralıklarla devam edin. Hızlı forma girmek için aralıklı antrenman, en etkili egzersiz rejimlerinden biri olarak kabul edilir. Daha az zaman alır, ancak aynı etkileri üretiyor gibi görünmektedir

HIZLI FORMA GİRMEK İÇİN MEYDAN OKUMA

HIZLI FORMA GİRMEK İÇİN MEYDAN OKUMA

Hızlı forma girmek için sonuçları görmek için kendinize meydan okumak çok önemlidir. Bedeninizi hareket ettirmek ve ter atmak, büyük ya da küçük fark etmeksizin elbette harika! 

Ancak vücudunuzun değiştiğini görmek istiyorsanız, meydan okumaya devam etmelisiniz çünkü motivasyonun en gerçeği sizin kendi içinizden gelir.

SİSTEM TEK TARAFLI ASLA DOĞRU İŞLEMEZ

SİSTEM TEK TARAFLI ASLA DOĞRU İŞLEMEZ

Sadece egzersiz ya da sadece diyetle bu işin asla yolunda gitmeyeceğini unutmayın. Her ikisi bir arada yürümeli.

Dünyadaki tüm antrenmanları yapabilirsiniz, ancak günlük olarak ne yediğinizi hala izlemiyorsanız, istediğiniz sonuçları alamazsınız. Bu bir gerçek.

Bununla birlikte, her öğünde salata yemeniz gerektiğini söylemiyoruz – aslında tam tersi! Gerçekten sürdürebileceğiniz ve tadını çıkarabileceğiniz sağlıklı beslenme denge ile doludur. Bu, vücudunuza ne koyduğunuzun bilincinde olmakla ilgilidir, ancak bu, kurabiye yiyemeyeceğiniz anlamına gelmez. Doğru olanı siz çok iyi biliyorsunuz, içinizdeki forma girmek isteyen kişinin sesini asla kısmayın.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tokluk hissi veriyor: Keten tohumu kilo vermenin anahtarı