Hızlı uzayan saçlar için 7 formül

Hızla uzayan sağlıklı ve bakımlı saçlar için doğal saç bakım maskelerini deneyin. Bu 7 formül ile saçlarınızın sağlıkla uzaması mümkün!

20 Kasım 2021, Cumartesi 16:05 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
DAHA SIK SAÇ TARAMA

DAHA SIK SAÇ TARAMA

Saçlarınızı gün içinde tararsanız saç diplerinizde kan dolaşımı hızlandığı için saçlarınız kolaylıkla uzamaya başlayacaktır.


ASPİRİN

ASPİRİN

Suyun içine asprin attıktan sonra durulama esnasında aynı suyu kullanırsanız saçlarınız güçlenecek ve hızla uzamaya başlayacaktır.


ELMA SİRKESİ

ELMA SİRKESİ

Duştan çıkmaya yakın suyun içine biraz elma sirkesi koyarak saçınızın hem parlak olmasını hem de hızlı uzamasını sağlayabilirsiniz.


SOĞAN, SARIMSAK VE TARÇIN

SOĞAN, SARIMSAK VE TARÇIN

Bu üçlüyü kaynatıp saçınıza uygularsanız saçlarınız günden güne uzamaya başlayacaktır. Soğan ve sarımsağın antioksidan özelliği bilinmektedir. Bu kür ile bakımlı saçlara kavuşmak mümkün.


BAL, PATATES VE YUMURTA

BAL, PATATES VE YUMURTA

Haşlanmış patatesin suyunu yumurtanın sarısını ve balı karıştırarak saçınıza uygulayın. Daha sonra saçlarınızı yıkayın. Haftada bir kere bu maskeyi sürdüğünüzde saçınızın parladığını ve sağlıklı uzadığını göreceksiniz.


TURP VE YUMURTA

TURP VE YUMURTA

Kırmızı turbu rendeleyerek 2 bardak suyun içinde kaynatın. Soğumasına yakın yumurtanın sarısını ilave edin. Bu saç maskesini haftada bir kez uygulayın, sağlıklı saçlara kavuşun.


HAVUÇ VE YUMURTA

HAVUÇ VE YUMURTA

İki tane havucu 2 litre suyun içinde kaynatın ve yumurta sarısını ilave edin. Bu karışımı saçınızda beklettikten sonra durulayın. Hafta bir bu doğal maskeyi uygulayarak saçlarınızı uzatabilirsiniz.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bu yağlar memelerinizi büyütüyor!