Hizmetçiler’in teaser'ı yayınlandı

Hizmetçiler’in teaser'ı yayınlandı

Başrollerinde Deniz Baysal Yurtcu, Algı Eke, Selen Domaç, Aleyna Solaker, Yiğit Kirazcı ve Seçkin Özdemir’in rol aldığı dram-entrika türündeki dizi Hizmetçiler’in teaser'ı büyük merak uyandırdı.

08 Şubat 2020, Cumartesi 14:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Meksika’da “Ellas son La Alegria Del Hogar”, Amerika’da “Devious Maid’s” adı ile yayınlanmış ve büyük ses getirmiş dizi; “Hizmetçiler” adıyla çok yakında Kanal D’de ekrana geliyor. Yapımcılığını Fabrika Yapım Öner Arslanel’in, proje tasarımını Ali Leskay’ın yönetmenliğini ise  Metin Balekoğlu’nun üstlendiği dizinin teaser'ı yayınlandı.

Gizemli olaylar

Başrollerinde Deniz Baysal Yurtcu, Algı Eke, Selen Domaç, Aleyna Solaker, Yiğit Kirazcı ve Seçkin Özdemir’in rol aldığı dram-entrika türündeki dizi Hizmetçiler’in teaser'ı büyük merak uyandırdı. Senaryosunu Makbule Kosif, Gülsev Karagöz, Özer Çetinel, Ruhan Arca ve Alper Alp Özgen’in kaleme aldığı Hizmetçiler, lüks bir sitede çalışan birbirinden farklı dört hizmetçinin ev sahipleriyle aralarında yaşanan ilişkileri ve bu ilişki ağıyla çevrelenmiş gizemli olayları konu alıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İsmet Özhan'ın son hali şaşırttı: Para eridi gitti