Hollywood'un en kötüleri oldular

Hollywood'un en kötüleri oldular

Tüm dünya bu gece sahiplerini bulacak Oscar ödüllerine gözünü dikmişken, Amerikan sinemasının "en kötülerinin" ödüllendirildiği "Ahududu Ödülleri" sahiplerini buldu

27 Şubat 2011, Pazar 14:13 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Amerikan Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisinin "en iyileri" seçtiği Oscar ödüllerinden bir gün önce açıklanan ve “en kötülerin” ödüllendirildiği "Ahududu Ödülleri"nde (Razzie Award) "en kötü film" aksiyon filmi "The Last Airbender" oldu.

Ashton Kutcher "Valentine's Day" ve "Killer" filmlerindeki rolleriyle en kötü erkek oyuncu seçilirken, ön kötü kadın oyuncu ödülünü "Sex and the City 2" filminin aktrisleri Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristen Davis ve Cynthia Nixon aldı.

Jessica Alba "Valentine's Day" filmindeki rolüyle en kötü yardımcı kadın oyuncu seçilirken, Jackson Rathbone "The Last Airbender" ve "The Twilight Saga: Eclipse" filmlerindeki performansıyla en kötü yardımcı erkek oyuncu ödülünün sahibi oldu.

M. Night Shyamalan'ın "The Last Airbender" filmi en iyi film ödülünün yanı sıra en kötü senaryo ve en kötü yönetmen ödüllerini de aldı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 6 kez ertelenmişti: En pahalı James Bond galası