Hollywood'un en tarz babaları

Hollywood'un yakışıklılıkları ve havalı tarzlarıyla nam salmış ve aynı zamanda da çok iyi birer aile babası olmakla ünlenmiş erkekleri...

A A
David Beckham

David Beckham

Futbolu çoktan bıraksa da David Beckham 3 oğlu ve bir kızıyla kendi liginde oldukça başarılı bir aile babası. Moda konusunda ise dünyanın gelmiş geçmiş en stil sahibi sporcusu. 1998’de gösterişli bir düğünle evlendiği moda ikonu Victoria Beckham ile dünyanın takip ettiği en gözde çift oldular. 

Brad Pitt

Brad Pitt

“Çuval giyse yakışır” sözcüğü herhalde Hollywood dünyasının en yakışıklı aktörlerinden biri olan Brad Pitt’e yakışır. Müthiş oyunculuğu ve kusursuz görünümünün yanı sıra Brad Pitt, yıllardır değişmeyen tarzıyla dört dörtlük bir stil ikonu. Her sene dünyanın en seksi erkekleri arasında gösterilen yakışıklı oyuncu, yaşlandıkça karizmatik bir aile babası imajı çizmeye başladı. Brad Pitt tam 6 çocuk babası. 

Johnny Depp

Johnny Depp

Johnny Depp aslında “iyi aile babası” tabirinin vücut bulmuş hali. Venesa Paradis ile yollarını ayırmış olsa da Johnny Depp, Lily-Rose ve John III adındaki 2 çocuğuna babalık görevlerini kusursuz yerine getiriyor. Depp, kullandığı aksesuvarlar ve tercih ettiği kıyafetlerle sıradanlığa yıllardır meydan okuyor. 

Ryan Reynolds

Ryan Reynolds

Hollywood’un en gözde çifti olan Blake Lively ve Ryan Reynolds, James adını verdikleri güzel kızlarını kucaklarına aldı ve Ryan Reynolds da sonunda cool babalar kervanına katıldı. Blake Lively’nin elbette Ryan Reynolds üzerindeki stil etkisini görmemek mümkün değil. Zaten iyi giyinen Reynolds, Blake Lively ile evlendikten sonra daha şık ve daha özenli giyinmeye başladı.

Jamie Dornan

Jamie Dornan

“Gri’nin 50 Tonu”nun Christian Grey’i Jamie Dornan, filmdeki halinin aksine evli ve bir çocuk babası. Eşi ve çocuğuyla mutlu bir aile tablosu çizen Dornan, Calvin Klein’in modellerinden biriydi. Jamie Dornan, tarzıyla da çok konuşuluyor. En iyi giyinen erkekler listesinde yerini alan genç oyuncu, smart casual tarzıyla karizmasını ortaya koyuyor. 

Ashton Kutcher

Ashton Kutcher

Hollywood’un en yakışıklı taze babalarının başında Ashton Kutcher var. Mila Kunis’le uzun yıllardır çok yakın arkadaş olan Kutcher, rüya gibi bir düğünle evlendi. Ve mutlu tabloya Wyatt Isabelle Kutcher adında bir melek dahil oldu. 

Matthew McConaughey

Matthew McConaughey

“Kırmızı halıda smokinin hakkını en iyi veren kim” diyorsanız, cevabımız Matthew McConaughey olur. Hollywood’un en yakışıklı isimleri arasında gösterilen Matthew McConaughey, çocuklarıyla en çok zaman geçiren yıldızlar arasında. 2006’da Camila Alves ile evlenen McConaughey’in, Levi Alves, McConaughey ve Livingston Alves adında 3 çocuğu var.

Ryan Gosling

Ryan Gosling

Ryan Gosling de Hollywood’un en yakışıklı babalar kervanına katıldı. Başarılı oyuncu “Babadan Oğula” filminin setinde tanıştığı seksi yıldız Eva Mendes ile güzel bir ilişkiye başladı ve çiftin Esmeralda Amada Gosling ismini verdikleri kız çocukları dünyaya geldi. 

Justin Timberlake

Justin Timberlake

Dillerden düşmeyen şarkıları, müthiş sahnesi, başarılı oyunculuk kariyeri, tasarımcı kimliği ve müthiş tarzıyla on parmağında on marifet olan Justin Timberlake, geçtiğimiz aylarda babalık heyecanını yaşadı. Justin ve ünlü oyuncu eşi Jessica Biel, Hollywood’un en güzel çiftlerinden hiç şüphesiz... 

Channing Tatum

Channing Tatum

İki sene önce baba olan Channing Tatum Hollywood’un en yakışıklı babalarından. 33 yaşındaki Tatum, eşi Jenna Dewan’la 2006’da “Step Up” adlı filmin setinde tanışmış ve 2009’da evlenmişti. 2013’te aileye katılan Everly, babasına benzerliğiyle dikkat çekiyor. People Dergisi oyuncu Channing Tatum’u 2012’de “en seksi erkek” seçti. 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Meleklerin bekarlığa vedası!