Hollywood'un en uzun süreli 10 evliliği

'Ünlülerin evlilikleri kısa sürer' algısı maalesef, şimdi inkar edecek olsanız da hepimizde var. Hele anne babalarımıza göre, ünlüler hep reklam için evlenir değil mi? Ancak bu algıyı kıran çiftler de var. Hem de Hollywood'da. 72 günden kısa süren evlilikler veya birkaç ay içinde boşanan ünlülerin yanı sıra yıllardır hatta 50 yıldır birlikte olan ünlü çiftler var! Setlerde veya üniversite yıllarında tanışan ünlüler, 20 seneyi, çeyrek asrı aşan birliktelikleri ile Hollywood’un en uzun birlikteliklerine imza atıyorlar. İşte Hollywood'un en uzun süreli 10 evliliği!

02 Temmuz 2020, Perşembe 15:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Alison Hewson ve Bono

Alison Hewson ve Bono

Dublin’de okul yıllarında tanışan çift, 1976 yılında ilişkilerine başladılar ve 1982’de evlendiler. Çiftin dört çocuğu var. 

Meryl Streep ve Don Gummer

Meryl Streep ve Don Gummer

Streep’in sevgilisi John Cazale’in 1978’de evinde hayatını kaybetmesi üzerine, Streep’in erkek kardeşinin arkadaşı olan Don Gummer, Streep’e evini açtı. Bundan dört yıl sonra evlenen çiftin Henry, Mamie, Grace ve Louisa adında dört çocuğu var. 


Samuel L Jackson ve Latanya

Samuel L Jackson ve Latanya

Üniversite yıllarında tanışan Samuel L Jackson ve Latanya, 1980 yılında evlendiler. Çiftin Zoe isminde kızları var. 


Tom Hanks ve Rita Wilson

Tom Hanks ve Rita Wilson

1985’te ‘Volunteers’ filminin setinde Wilson ile tanışan Hanks, o zamanlar evli ve iki çocuk babasıydı. Kısa bir süre sonra boşanan Hanks, 1988 yılında Wilson ile evlendi. Çiftin birlikte iki oğulu var. 

John Travolta ve Kelly Preston

John Travolta ve Kelly Preston

1987’de ‘The Experts’ filminin setinde tanışan çift 1991’de evlendiler. Travolta ve Preston’un üç çocuğu var, oğulları Jett 2009’da bir trafik kazasında hayatını kaybetti. 

Lisa Kudrow ve Michel Stern

Lisa Kudrow ve Michel Stern

1995’te evlenen çiftin Julian adında bir oğlu var.

 Will Smith ve Jada Pinkett Smith

Will Smith ve Jada Pinkett Smith

1995’te Pinkett’in ‘The Fresh Prince of Bel Air’ seçmelerinde tanışan çift, 1997 yılında evlendi. Çiftin Jaden ve Willow adında iki çocuğu var.

Sarah Jessica Parker ve Matthew Broderick

Sarah Jessica Parker ve Matthew Broderick

1997 yılında sürpriz bir düğün ile evlenen çiftin üç çocuğu var. Yıllar sonra ilk defa birlikte çalışacaklarını duyuran Parker ve Broderick bu yıl bir Broadway oyununda oynuyorlar. 

Victoria ve David Beckham

Victoria ve David Beckham

1997 tanışan Victoria ve David Beckham, 1999 yılında evlendi. Çiftin Brooklyn, Romeo, Cruz ve Harper adında dört çocuğu var. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İlişkilerde fedakarlığı daha çok kadın tarafı yapıyor