Hoşlandığınız birini nasıl etkilersiniz?

Eğer sizin etkilendiğiniz biri, size karşı ilgi duymuyorsa olduğunuz yerde saymayın. Bir kişiyi etkilemenin belli yolları var. Önemli olan bunu keşfetmek ve harekete geçmek. İşte hoşlandığınız birini etkilemenin 6 basit yolu.

09 Nisan 2020, Perşembe 16:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Alçakgönüllü ol ve şefkatli tarafını göster

Alçakgönüllü ol ve şefkatli tarafını göster

Başka insanları önemsemiyormuş gibi görünmeyi ve cool görünmeye çalışmayı bırak. Çevrendeki insanları önemsiyorsun ve bunu artık gösterme zamanı. Bunu fark eden insanlar sana daha fazla saygı duyacak. 

Başkalarının ihtiyaçlarını öncelik alma

Başkalarının ihtiyaçlarını öncelik alma

Senin ihtiyaçların da önemli, bunu unutma. Kendinle ilgilenmezsen başkaları için de hiçbir şey yapamazsın. Kendi istediklerin ve ihtiyaçların konusunda yeteri kadar düşünmüyorsun ama günün sonunda tamamlanması gereken işler var. 

Kendin ol

Kendin ol

Olmadığın biri gibi davranmayı bırak. Sen bile kendini sevmiyorken başkasının sevmesini nasıl bekleyebilirsin? Biz neyi ortaya koyuyorsak başkalarında da aynı şeylerden etkileniriz, eğer sahte gülücükler saçıyorsan yanlış yaptığın bir şeyler var. 

Komik tarafını ortaya koy

Komik tarafını ortaya koy

Herkes, herkesin komik tarafını görmek ister. Kimse çatık kaşlara, asık suratlara bayılmaz. Eğlenceli tarafını saklama. Gerçek seni görmelerine izin ver. 

Geçmişi geride bırak

Geçmişi geride bırak

Geçmiş, değiştirebileceği bir şey değildir işte tam da bu yüzden geçmesine izin ver. Geçmişi ellerinde tutmak, yalnızca zaman geçtikçe daha da kötüleşmesine neden olur. 

Açık ol

Açık ol

Ketum olmayı bırak. Paylaşılması gerekenleri paylaş. Dürüstlük ve açıklık pek çok insanın en büyük değerlerinden biri. 

Önce dostluk

Önce dostluk

Karşınızdaki kişiye yeni bir sevgili olarak bakmak yerine yeni bir arkadaş olarak bakın. Arkadaşlık süreci bazen çok uzar, bazen kısa kalabilir ama muhakkak ilişki arkadaşlıkla başlamalı. Hatta bir ilişkiye başladıktan sonra arkadaşlık korunmalı. Ne kadar açık fikirli olursan o kadar iyi. Hayatın her alanından insanlara karşı kucaklayıcı ol. Hayata ve aşka dair herkesten öğrenebileceğin bir şeyler muhakkak var.  

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Karantinayı sevgilisinden ayrı geçirenlere öneriler