House of Gucci setinden Lady Gaga'nın 9 görünümü

Yönetmen Ridley Scott'ın yeni filmi House of Gucci, moda ve film endüstrisi için bir başyapıt olacak gibi görünüyor. Filmde Kara Dul olarak adlandırılan Patrizia Reggiani'yi canlandıran başrol oyuncusu Lady Gaga'nın giydiği kıyafetlere hayran kalmamak elde değil. Sizi daha fazla bekletmeden, Lady Gaga'nın House of Gucci setindeki göz kamaştırıcı görünümlerine bakalım...

06 Nisan 2021, Salı 12:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1- KARLAR KRALİÇESİ

1- KARLAR KRALİÇESİ

Merakla beklenen House of Gucci'nin çekimleri İtalya'da tam gaz devam ediyor. Biyografik bir suç hikayesi olan House of Gucci'de Lady Gaga, dev moda markasının mirasçısı Maurizio Gucci'nin eski eşi Patrizia Reggiani'yi canlandırıyor. Patrizia Reggiani, kiralık katil tutarak Maurizio Gucci'yi öldürtmüştü. Bu nedenle Kara Dul olarak da adlandırılıyor.

House of Gucci setinden ilk bu fotoğrafı Twitter hesabından paylaşmıştı Lady Gaga. Aksesuarlarından stiline kadar göz kamaştıran bir görünümle karşımıza çıkıyor.

2- KIRMIZILAR İÇİNDE

2- KIRMIZILAR İÇİNDE

Patrizia Reggiani'nin "Bisiklet üzerinde mutlu olmaktansa Rolls-Royce'da ağlamayı tercih ederim" sözlerini göz önünde bulundurursak, lüks düşkünü bir kişiliğe sahip olduğunu söylemek mümkün. Görünen o ki filmin stilistleri de Lady Gaga'yı olabildiğinde lüks bir görünümle kameranın karşısına almayı hedeflemiş.

3- EŞARP

3- EŞARP

Mevsim geçişlerinin en retro aksesuarı şüphesiz eşarplar. Saçlarınızın rüzgarda dağılmasını önlemek ve fular olarak kullanmak için oldukça idealler.

4- PUANTİYE

4- PUANTİYE

Lady Gaga'yı kemerinden ayakkabısına kadar renk uyumu içinde görüyoruz. Filmin 70'li ve 90'lı yıllar arasında geçtiğini hesaba katacak olursak, puantiyenin retro görüntüsünden yararlanmamak hata olurdu.

5- GERÇEK KARA DUL

5- GERÇEK KARA DUL

Burada siyahlar içinde gördüğümüz Lady Gaga, büyük ve gösterişli takılarıyla göz dolduruyor.

6- DANTEL ETKİSİ

6- DANTEL ETKİSİ

Siyahların ardından bembayaz danteller içinde görüyoruz Lady Gaga'yı. Çantası, kemeri ve takılarının uyumu farklı bir hava katıyor görünümüne.

7- ÇİÇEKLER

7- ÇİÇEKLER

Günlük bir elbise ancak bu kadar şık olabilir! Lady Gaga'yı çiçek desenli bir elbiseyle görüyoruz burada.

8- KÜRK MANTOLU LADY GAGA

8- KÜRK MANTOLU LADY GAGA

Lady Gaga, kırmızı midi elbisesini kürk bir mantoyla tamamlıyor. Dev gözlükler herkese yakışmaz ancak söz konusu Lady Gaga burada!

9- ALTIN DETAYLAR

9- ALTIN DETAYLAR

Film boyunca Lady Gaga'yı altın detaylarla göreceğiz gibi duruyor. Bu kez takılarının yanı sıra kemeri de altın rengi. Üstelik baştan aşağı beyaz giymesi, altın detaylarının daha bir dikkat çekmesinin sağlamış.

House of Gucci'nin 24 Kasım 2021'de ABD'de gösterime girmesi planlanıyor. Bakalım film boyunca modaya dair daha neler öğreneceğiz...

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Crop topları özgüvenle giymenin 8 yolu!