Hrant Dink öldürülüşünün 8. yılında bugün Agos önünde anılacak

Şişli'de Agos Gazetesi önünde uğradığı silahlı saldırı sonucu, sekiz yıl önce hayatını kaybeden Hrant Dink için yapılacak anma töreni nedeniyle bazı cadde ve sokaklardaki trafik akışı kontrollü şekilde gerçekleştirilecek

19 Ocak 2015, Pazartesi 09:42
A A

İstanbul Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Şişli Halaskargazi Caddesi’ndeki gazete binası önünde düzenlenecek "Hrant’ı Anma Etkinliği" nedeniyle saat 12.00’den itibaren etkinliğinin bitimine kadar Halaskargazi Caddesi, Abide-i Hürriyet Caddesi, Şafak Sokak ile bu yollara çıkan diğer cadde ve sokaklardan kontrollü geçiş sağlanacak. Bu cadde ve sokaklar gerektiğinde ise araç trafiğine kapatılacak.

Bu kapsamda Tarlabaşı Bulvarı’ndan Mecidiyeköy’e gelen akım, Mete kavşağından Dolmabahçe’ye, Mecidiyeköy’den Halaskargazi Caddesi’ne gelen akım ise Abide-i Hürriyet Caddesi’ne yönlendirilecek.

AA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.