HSBC Türkiye’de üst düzey atama!

Namık Aksel, HSBC Türkiye Hazine ve Sermaye Piyasalarından sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı

19 Nisan 2018, Perşembe 13:46
A A
HSBC Türkiye’de üst düzey atama!
HSBC Portföy Yönetimi Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanvekili görevlerini yürüten Namık Aksel, 1 Nisan 2018 itibarıyla HSBC Türkiye Hazine ve Sermaye Piyasalarından sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.


NAMIK AKSEL KİMDİR?


2004 yılında HSBC Türkiye’ye katılan Namık Aksel, daha öncesinde Yapı Kredi Bankası Hazine ve Portföy Yönetimi bölümlerinde çalıştı. Bankacılık sektöründe 25 yıllık tecrübesi bulunan Aksel, 2004-2008 yılları arasında HSBC Portföy Yönetimi Yatırım Grup Başkanı olarak, 2008 yılından bu yana ise HSBC Portföy Yönetimi Genel Müdürü olarak görev yaptı. Aksel, aynı zamanda Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği ve Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği Yönetim Kurulu Üyesi’dir. Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Namık Aksel, Harvard Business School’da yüksek lisans yapmıştır.

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.