HTC Aero A9'un görseli paylaşıldı!

Son dönemlerde kötü mali durumu ile gündeme gelen HTC, resmi Weibo hesabından bir görsel paylaştı

02 Eylül 2015, Çarşamba 08:15
A A
HTC Aero A9'un görseli paylaşıldı!

Geçtiğimiz hafta HTC’nin yeni bir modeline ait bazı fotoğrafları sizlerle paylaşmıştık. iPhone 6 Plus’a benzeyen gizemli HTC modelinin adının Aero veya A9 olacağı tahmin ediliyordu. Şimdi ise firma Weibo hesabı üzerinden yeni modeline ait bir afiş yayınladı. Çin’in en büyük sosyal ağ platformu olan Weibo, ülkemizde pek bilinmiyor.

HTC’nin resmi Weibo hesabı üzerinden paylaşılan görseli yukarıda görebilirsiniz. Söz konusu yeni modelin hatları tam olarak anlaşılamıyor ancak şimdiye kadar Aero modeli dışında bir başka cihaza ait sızıntı olmadığı için HTC Aero (A9) olacağını tahmin ediyoruz. Afiş Çince ancak modelin 6 Eylül tarihinde duyurulacağını anlayabiliyoruz. “MengYao” olarak bahsedilen cihazın Türkçe anlamı “güçlü ve şık”.

HTC Aero (A9) modelinin tüm detayları 9 Eylül tarihinde resmi olarak açıklanacak ancak şimdilik HTC’ye yakın kaynakların bazı iddilarını sizlerle paylaşabiliriz. Yeni modelde 10 çekirdekli MediaTek HelioX20 işlemcinin kullanılacağı tahmin ediliyor. Mali-T880 MP4 grafik işlem biriminden de güç alacak olan modelde kenarları eğimli ve Gorilla Glass 4 ile korunan bir ekran bekleniyor. Önümüzdeki Pazar günü yani 6 Eylül’de yeni modelin detaylarını sizlere aktaracağız.

 

Telefonlarda 4K çözünürlük gerekli mi?

Sıradaki haber yükleniyor...