HTC U11 Life 2 Kasım’da tanıtılacak

Çok yakında resmen tanıtılması beklenen HTC U11 Life ‘ın fiyatı belli oldu. Ayrıca telefonun Android 8.0 Oreo işletim sistemiyle satışa çıkacağı da kesinleşti

01 Kasım 2017, Çarşamba 13:16
A A
HTC U11 Life 2 Kasım’da tanıtılacak
HTC kısa süre önce satışa çıkardığı HTC U11’in farklı versiyonlarını satışa çıkarmaya hazırlanıyor. Bu versiyonlardan biri de HTC U11 Life olacak.

Birkaç gün içinde resmen tanıtılması beklenen U11 Life son günlerde çeşitli sızıntılarla karşımıza çıktı. Bu sızıntılardan biri de telefonun fiyatı ile ilgiliydi. Söylentilere göre HTC yeni telefonunu 400 euroya satışa çıkaracaktı.


FİYATI İLE İLGİLİ BİLGİLER ORTAYA ÇIKTI


Telefonun çıkmasına kısa bir süre kala U11 Life’ın fiyatı ile ilgili daha güvenilir bilgiler ortaya çıktı. Telefonun 3 GB RAM ve 32 GB depolama alanına sahip versiyonunun 369 euroya satışa çıkacağı açıklandı. Telefonun bir de 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanına sahip versiyonu olacak ama bu versiyonun fiyatı henüz kesinleşmiş değil.

Daha önceki söylentilerde ortaya atılan 400 euroluk fiyat etiketinin bu 4 GB’lık versiyona ait olduğu düşünülüyor. HTC’nin 2 Kasım‘da düzenleyeceği etkinlikte U11 Life’ı resmen tanıtması bekleniyor.
 
Sıradaki haber yükleniyor...