Hugh Hefner'ın tahtına oturacak yeni playboy Cooper Hefner

Playboy efsanesi Hugh Hefner geçtiğimiz hafta çarşamba günü, 91 yaşında hayatını kaybetti. Fakat Playboy'un güzel tavşanları öksüz kalmış değil çünkü Hefner'ın 26 yaşındaki oğlu Cooper Hefner Playbor Enterprises şirketinin CEO'su olarak hayatına devam edecek

05 Ekim 2017, Perşembe 10:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İşte karşınızda 26 yaşındaki Cooper Hefner!Playboy'un kurucusu ve sahibi Hugh Hefner'in dört çocuğundan en küçüğü...

Cooper babasını geçtiğimiz günlerde kaybetti ama Playboy şirketini sahipsiz bırakmayacak gibi görünüyor.

Cooper ve babası... Çocukluğundan bu yana Playboy markasının içinde yaşıyor... Cooper'ın Marston adında 1990 doğumlu bir de abisi var. Birlikte Playboy Malikanesi'nde büyüdüler.

Cooper ve kız kardeşi... Annesi ve babası 1998 yılında ayrılınca Hugh, Kimberley için yan araziye bir ev inşa ettirmiş ve çocuklar iki ev arasında gidip gelerek büyümüşler.

Cooper, Playboy şirketine resmi olarak 21 yaşında katıldı. Şimdiyse markayı daha çok gençlere yönelik hale getirmeyi hedefliyor.

Hugh işlerden elini ayağını çektiğinde, Temmuz 2016'da oğlu kreatif direktör olarak işleri ele almaya başladı. Cooper aynı zamanda Hefner Operations & Productions adlı medya şirketinin kurucusu ve sahibi.

Playboy malikanesinde doğup büyüyen Cooper, çok yakında babasından kalan yaklaşık 200 milyon liralık serveti ve Playboy kızlarıyla dolu bir hayatı devraldı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder