'Hükümetten büyük vaatler aldım'

'Hükümetten büyük vaatler aldım'

Ankara Beypazarı'nda yüzde 45.5'le MHP'den Belediye Başkanı seçildikten 2 yıl sonra AK Parti'ye geçen M. Cengiz Özalp, hükümetten büyük vaatler aldığını söyledi

07 Şubat 2011, Pazartesi 14:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Beypazara Belediye Başkanı Cengiz Özalp, görev yaptığı 2 yıllık süre içindeki hizmetlerini anlattıktan sonra seçmenlerini üzdüğünü, onlara ihanet ettiğini anlatırken, "Ben siyaset adamı değilim, hizmet için geldim" demişti.

Başkan Özalp’in AK Parti’ye geçtikten sonra Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in talimatı doğrultusunda ilçeye gönderilen araçla ilgili DHA’nın sorularını yanıtladı.

Başkan M. Cengiz Özalp, polemiğe girmek istemediğini, hükümet kanadından çok büyük vaadler aldığını, bunlar gerçekleştiğinde basın toplantısı ile açıklama yapacağını söyledi.

Başkan Cengiz Özalp, şöyle konuştu: "Ben siyasetçi değilim. Siyaseti siyasetçiler yapıyor. Hizmet için seçildim. Beypazarı’na hizmet ederek yoluma devam edeceğim.

"SEÇMENLERİME İHANET ETMEDİM"

Beypazarı’nı layık olduğu yere taşımak, Beypazarı insanının layık olduğu müreffeh, sağlıklı ve bütün ihtiyaçlarının giderildiği bir kente kavuşturma yolunda bir adım ilerlemenin amacındayım. Beypazarı’na bir çivi fazla çakmanın gayretindeyim. Bu amaçla yoluma devam ediyorum."

Başkan Özalp, Beypazarı’na yapılacaklar konusunda hükümet kanadından büyük vaadler aldığını da belirtirken, "Bu vaadler gerçekleştikçe söylemek en doğrusu. Şu an bunları söylemek erken. Bu vaadler gerçekleştikçe, yapacağım basın toplantısı ile açıklayacağım" dedi.

Seçmenlerine ihanet ettiğine yönelik yaptığı açıklamaya açıklık getiren Başkan Özalp., "Ben, daha önce yaptığım basın toplantısında ’seçmenlerime ihanet ettim’ dedim. Ancak bunu, 35 bin nüfusulu Beypazarı’na hizmet amacıyla söyledim. Başka bir amaçla söylemedim" dedi.

Kemal ÇELEN/DHA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bakan Soylu'dan Yunanistan için sert sözler