Hülya Avşar, Çiçek Adası'nı satın aldı!

Hülya Avşar, 55 milyon TL’ye Ayvalık’taki Çiçek Adası’nı aldı. Oyuncu, yeni yuvasının mimarisini kızı Zehra’ya emanet edecek.

26 Eylül 2020, Cumartesi 09:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hülya Avşar, yıllardır yaz tatilini geçirdiği Ayvalık’tan ada satın aldı. Daha önce ailesi için çiftlik evi yaptırdığını söyleyen Avşar, Cunda yakınlarındaki Çiçek Adası için çoklu ortaklarla görüşme yaptı.


Olumlu geçen pazarlığın ardından oyuncunun birkaç gün içerinde imzayı atacağı öğrenildi. Milliyet'ten Umut Ünver'in haberine göre; Hülya Avşar’ın 55 milyon TL ödeyeceği adada, malikane ve tenis kortları gibi çeşitli spor alanları olacak.


Oyuncu, yeni yuvasının mimarisini ise kızı Zehra Çilingiroğlu’na teslim edecek. Yıllardır hayalini kurduğu ada için kesenin ağzını açan Avşar’ın yılın büyük bölümünü burada geçireceği söyleniyor.Öte yandan Muğla'nın Marmaris ilçesi açıklarındaki iş insanı Ali Ağaoğlu'nun sahibi olduğu içinde şato bulunan 28 bin dönümü tapulu 90 bin dönüm arazi üzerindeki Çiftlik Adası, 15 milyon dolara (115 milyon 650 bin lira) satışa çıkarıldı.

Satış şartları gizli tutulan, Türk ve Orta Doğulu iş insanlarının ilgi gösterdiği adayı, Türkiye'nin yakından tanıdığı bir iş insanı helikopterle gelerek gezdi. Kısa sürede satışının gerçekleşebileceği öğrenildi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Burcu Kıratlı'dan Sinan Akçıl'a: O zaman senin de konserine kızlar gelmesin