Hülya Avşar panik oldu, koşarak otomobili durdurdu

Hülya Avşar panik oldu, koşarak otomobili durdurdu

Hülya Avşar, röportaj yaptığı sırada yavru kedinin koşarak aracın altına girdiğini görünce panik yaşadı. Sanatçı, uzun uğraşlar sonucu sevimli dostunu çıkarmayı başardı

04 Ekim 2019, Cuma 09:33 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hülya Avşar, Tarabya’daki kuaförüne girerken objektiflere takıldı. Sanatçı, röportaj yaptığı sırada, bir yavru kedinin koşarak bir aracın altına girmesi sonucu, panik dolu anlar yaşadı. Koşarak otomobili durduran Avşar, “Altınızda kedi var, sakın hareket etmeyin” diyerek, şoförü aşağıya indirdi. Sanatçı, dakikalarca araç sahibi ve gazetecilerle minik yavruyu çıkarmak için uğraştı.

Sahibine teslim etti

Bir türlü başarılı olamayan Hülya Avşar, kediyi ikna etmek için kuaförden süt getirtti. Otomobilin altındaki sevimli dosta ulaşan sanatçı, onu kucağına alarak yarası olup olmadığını kontrol etti. Boynundaki tasmasının kediyi rahatsız ettiğini fark eden Avşar, gevşetip kuafördeki sahibine teslim etti. Sanatçı, öte yandan ocak ayında ekrana dönebileceğinin müjdesini de verdi.

***Hülya Avşar, kendi hayatını anlattığı ve 2 bin 487 kişi tarafından izlenen ‘Selfi’ filminin, ikincisini de çekeceğini belirtti.


;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ebru Polat annesinin sözünü dinledi, arkadaşıyla sevgili oldu