Hülya Avşar'ın başı DoTheShiggy akımı ile dertte

Hülya Avşar'ın başı DoTheShiggy akımı ile dertte

Amerika’da başlayan ve kısa sürede sosyal medyada yayılan DoTheShiggy akımı Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde tatil yapan Hülya Avşar’ın başını belaya soktu

26 Temmuz 2018, Perşembe 14:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Amerika'da başlayan ve kısa sürede sosyal medyada yayılan 'DoTheShiggy' akımı Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde tatil yapan Hülya Avşar'ın başını belaya soktu.

'DoTheShiggy' hashtag'i ile video paylaşmak için hareket halindeki araçtan inip yolda dans eden Avşar, görüntüleri Instagram'a yükledi ancak başı derde girdi.

Yolda dans etmeye başlayan Hülya Avşar'ın kapısı açık kalan arabası kendi kendine hareket etti. Avşar, dansı unutup otomobilinin peşinden koşmaya başladı.


Ayvalık Kaymakamı Gökhan Görgülüarslan, Avşar kızının bu yaptığının trafiği tehlikeye sokma ihtimaline karşı inceleme yapılması talimatını verdi.


Avşar kızına, 'Do the Shiggy' akımına ayak uydurma merakı yüzünden trafiği tehlikeye sokmaktan işlem yapılıp 235 TL para cezası kesilip kesilmeyeceği bu incelemenin ardından netlik kazanacak.

DO THE SHIGGY NEDİR?

Instagram yıldızı Shiggy, Drake'in yeni şarkısı In My Feelings ile dans ettiği görüntülerini #DoTheShiggy hashtag'i ile paylaşarak yeni bir akım başlatmıştı. Akımın bir diğer adı da #InMyFeelings challenge. 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ünlülerden 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı paylaşımları