İAÜ ile Cambridge University Press'den ortak proje

İstanbul Aydın Üniversitesi, İngiltere'nin önde gelen yayıncılık gruplarından Cambridge University Press ile iş ortaklığı anlaşması imzaladı. İstanbul Aydın Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Dr. Mustafa Aydın ile Cambridge Üniversitesi Yayınları (Cambridge University Press ) CEO’su Peter Phillips arasında yapılan anlaşmaya göre önümüzdeki dönemde birçok ortak proje ve çalışmaya imza atılacak

18 Haziran 2018, Pazartesi 11:31 Son Güncelleme:
A A
İAÜ ile Cambridge University Press'den ortak proje

Cambridge University Press CEO'su Peter Phillips imza sonrasında yaptığı konuşmada, "Cambridge University Press olarak pek çok alanda online ve yüz yüze eğitim sunuyoruz. İstanbul Aydın Üniversitesi ile de bu anlamda çok önemli işlere imza atacağımıza inanıyorum" dedi.

'İŞBİRLİĞİ ÜLKEM ADINA ANLAMLI VE ÖNEMLİ'

İstanbul Aydın Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Dr.Mustafa Aydın da, imzalanan protokol anlaşması sonrasında yaptığı açıklamada, "İstanbul Aydın Üniversitesi olarak eğitim alanında dünyanın birçok üniversitesi ile işbirliği anlaşmalarına imza attık. Bugün de dünyanın en eski ve İngiltere'nin en önde gelen yayınevi Cambridge University Press ile çok kapsamlı bir anlaşmaya imza atmanın mutluluğu içindeyim. Dünyanın en iyi 5 üniversitesi içinde yer alan Cambridge Üniversitesi ile işbirliklerimizin ülkem adına anlamlı ve bir o kadar da önemli olduğunu düşünüyorum" dedi.

DHA


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER ABD'li Emma Walker Silverman’ın Türkiye sevgisi