İbrahim Büyükak duyurdu: Eser Yenenler TV8'de talk show programı yapacak

Şu sıralar Yol Arkadaşım 2 filmiyle gündemde olan İbrahim Büyükak, Eser Yenenler'in TV8'de talk show programı yapacağını açıklayarak, 'İlk konuklarından biri de ben olacağım' dedi

01 Kasım 2018, Perşembe 12:45 Son Güncelleme:
A A

Yol Arkadaşım 2 filmi ile izleyici karşısına çıkan ve 2 haftada 1 milyon 650 bin seyirciye ulaşan oyuncu ve senarist İbrahim Büyükak, önceki gün eşi Nurdan Büyükak'le birlikte İstinyePark'ta objektiflere takıldı.

Eşi bir kişisel bakım mağazasında alışveriş yaptığı sırada gazetecilerle sohbet eden İbrahim Büyükak, "Film vizyona gireli iki hafta oldu ve biz hala salonlara gidip seyirciyle birlikte filmi izliyoruz. Tepkileri canlı canlı gözlemlemek, sevenlerimizle bir arada olmak bizi çok mutlu ediyor" dedi.

Gazetecilerin "Eser Yenenler ile küstüler mi?" haberlerini hatırlatması üzerine gülümseyen 35 yaşındaki oyuncu şöyle konuştu:

"Arkadaşlar biz müzik grubu değildik ki ayrılalım, bizim dostluğumuz çocukluğumuza dayanıyor. 'Çok Güzel Hareketler'de birlikteydik, ardından '3 Adam'ı yaptık. Sonra bireysel olarak işler yaparak daha verimli olacağımızı düşündük."

"Ben film yazdım, çektim. Oğuzhan da benimle birlikte filmde yer aldı. Eser kendisi bir yarışma programını sundu, şimdi de TV8'de talk show programı yapmaya hazırlanıyor. İlk konuklarından biri de ben olacağım."

''Oğuzhan deseniz müzik adamı. Albüm yapıyor, konser veriyor. Bir arada iş yapmıyor olmamız küs olduğumuz anlamına gelmez, bizim dostluğumuz iş bağlantılı değil. Artık bu haberlerden de çok sıkıldık, bu sayede son kez açıklamış olayım"

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (24 Ocak 2020)