İbrahim Erkal için cinayet masası devrede!

Beyin kanaması geçiren ve hala yoğun bakımda olan İbrahim Erkal'ın saldırıya uğradığına yönelik bir belirti bulamayan polis, araştırmayı derinleştiriyor

20 Nisan 2017, Perşembe 08:27
A A
İbrahim Erkal için cinayet masası devrede!
Yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren şarkıcı İbrahim Erkal'ın hayati tehlikesi sürüyor. İstanbul Maltepe'deki evinin otoparkında beyin kanaması geçiren İbrahim Erkal'la ilgili soruşturma dosyasını, İstanbul Cinayet Masası devraldı. Polisin ilk tespitlerine göre; İbrahim Erkal'ın saldırıya uğradığına yönelik herhangi bir ipucu veya belirti bulunamadı ancak inceleme derinleştirilecek.

OLAY YERİNİ GÖREN KAMERA YOK

Soruşturma kapsamında İbrahim Erkal'ın dosyasını İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Cinayet Büro Amirliği devraldı.


İbrahim Erkal'ın sağlık durumu nasıl? (Hastaneden açıklama)


İbrahim Erkal'ın beyin kanaması geçirdiği ve baygın halde bulunduğu otoparkta yer alan güvenlik kamera kayıtlarını toplayan polisler, görüntüleri tek tek inceledi. Ancak ilk tespitlerine göre; olayın meydana geldiği noktayı gören kamera yok.

Soruşturmayı devralan İstanbul Cinayet Masası tarafından yapılan ilk incelemeler kapsamında giriş ve çıkışları kameralar tarafından kaydedilen olaya ilişkin şarkıcı İbrahim Erkal'ın saldırıya uğradığına yönelik herhangi bir ipucu veya belirti bulunamadı.

İddialara göre; İbrahim Erkal başının arkasında bir yırtık vardı. İbrahim Erkal'ın gözlüğü olaydan sonra baygın halde bulunduğunda yanı başında yerdeydi. Soruşturma kapsamında detaylı inceleme sürüyor.


İbrahim Erkal ilk değil! Geçmişte beyin kanaması geçiren ünlüler


Sabah

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER İmane El Bani'nin kırık tırnağı dikkat çekti