İbrahim Tatlıses isyan etti!

İbrahim Tatlıses, FETÖ mağduru olduğunu söyleyerek sosyal medya hesabından isyan etti

27 Mart 2017, Pazartesi 10:36
A A
İbrahim Tatlıses isyan etti!
İbrahim Tatlıses, 2010'da işadamı Faruk Bayındır'ın kayınpederi Ahmet Özbey'den 6 milyon dolara uçak almış. Uçak arızalı çıkınca İbo parayı ödememiş.

Ahmet Özbey, İbo'nun Etiler'deki 6 milyon dolarlık villasına tedbir koydurup 1 milyon 530 bin TL'ye icradan almış.

Yargıya başvurup satışın iptalini isteyen Tatlıses, bu talebi de reddedilince sosyal medyada isyan etti:

''6 YILDIR İŞSİZİM''

'' Beni vuracakları zamandan bile haberleri vardı. Bakıyorum o zamanın emniyet müdürü, içişleri bakanı, savcıları, hakimleri şimdi hepsi aranıyor. Kimisi mahkemede yargılanıyor, kimisi cezaevinde, kimisi de firari! E benim ne günahım vardı da hem vuruldum, hem uçağımız gitti, hem evlerimde haciz var? Benim bildiğim Yargıtay kararları 1.5-2 seneden önce karara bağlanmaz.

Nasıl oluyor da itiraz talebimizi 54 günde reddettiler? Dosyalar incelenmeden talebin reddine karar veriliyor. Neden bu Ahmet Özbey yakalanmıyor? Damadı firari, kızı şu an cezaevinde, kendisi ortada dolaşıyor ve ha bire evlerime, hesaplarıma avukatı aracılığıyla haciz koyduruyor. 6 senedir çalışmıyorum, neyle geçiniyorum ki

Küçük bir not: Faruk Bayındır ve Ahmet Özbey şimdi FETÖ'cülükten firari. Savcı FETÖ'den gözaltında. Yargıtay’'daki 5 hakimden 2'si meslekten atıldı. Diğer 3 hakim kaçtı. Bu 3 hakim birbirleriyle bacanak. Eşleri aynı zamanda Faruk Bayındır'ın kuzenleri.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Mesut Özil çocukluğunda yaşadığı dramı anlattı