İbrahim Tatlıses: Şimdiki aklım olsaydı 7 çocuk yapmazdım!

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, sosyal medya hesabından şaşırtan bir çıkışta bulundu. Tatlıses, "Şimdiki aklım olsaydı 7 çocuk yapmazdım! Allah insana evladın da hayırlısını versin, vermiyorsa da o zaman hiç vermesin çünkü; azı karar çoğu zarar. Cumhurbaşkanımızın dediği gibi 3 tane yeter artar bile!" dedi.

09 Eylül 2020, Çarşamba 08:58 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Zaman zaman sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken İbrahim Tatlıses, son mesajıyla yine gündem oldu.

Tatlıses, "Şimdiki aklım olsaydı 7 çocuk yapmazdım! Allah insana evladın da hayırlısını versin, vermiyorsa da o zaman hiç vermesin çünkü; azı karar çoğu zarar. Cumhurbaşkanımızın dediği gibi 3 tane yeter artar bile!" dedi.


Tatlıses'in bu mesajına yorum yağdı. 68 yaşındaki İbrahim Tatlıses'in tam 7 tane çocuğu var.

Adalet Durak'tan üç: Ahmet, Gülden, Gülşen. Perihan Savaş'tan bir: Melek Zübeyde, Derya Tuna'dan bir: İdo. Işıl Çıtak'tan bir: Dilan Çıtak. Son olarak Ayşegül Yıldız'dan da Elif Ada adında bir kızı var.

Öte yandan geçtiğimiz aylarda İbrahim Tatlıses, aile sırlarını ifşa eden bir kişinin olduğunu, "İçimizdeki köstebeğe ulaşmaya az kaldı. Bence ben onu bulmadan o kendini açık etse de, o da biz de rahatlasak ama yakınım biliyorum, tam emin olmam gerek! Vebal almak istemiyorum. Çok da seviyorum be arkadaş neden?" sözleriyle dile getirmişti.

İbrahim Tatlıses'in aile sırlarını ifşa eden kişinin, oğlu Ahmet Tatlıses olduğu öne sürülmüştü. Ancak Tatlıses, o kişinin oğlu olmadığını söylemişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ivana Sert: Bu yazın en mutlu çiftiyiz