İçerde 29. bölüm ilk sahne | Kebapçı Celal neden yoğun bakımda

Nefes nefese geçen 28.bölümün ardından yeni bölümde neler olacak 

04 Nisan 2017, Salı 10:19
A A
İçerde 29. bölüm ilk sahne | Kebapçı Celal neden yoğun bakımda
Show TV'nin Ay Yapım imzalı dizisi "İçerde" dizisinin 29. bölümünden ilk sahne yayınlandı.Coşkun'un televizyon izlediği sırada muhabirin "Celal Duman'ın hayati durumu tehlikede, ameliyatı devam ediyor" dediği anlarda içinden "hemen ölme oğlum, altın vuruşu bu Coşkun yapacak" dediği sahne merak uyandırdı. Peki Kebapçı Celal'e ne oldu? 
 
28. BÖLÜMDE NELER OLDU  

"İçerde" dizisinin 28. bölümünde; Füsun, geçmişten tanıdığını öğrendiğimiz Kudret'in evine gitti. Celal de Mustafa'nın öldüğünü düşünerek intikam için adamlarını Kudret'in evine yolladı. Sarp bunu öğrenince Celal'e gidip, annesinin de orada olduğunu söyledi. O esnada Kudret, Celal'i arayıp, Mustafa'nın yaşadığını ancak Komiser Yusuf'a gidip bütün yaptıklarını anlatırsa Mustafa'yı vereceğini söyleyip tehdit etti.Füsun'un Sarp'a ulaşsın diye Mustafa'nın cebine koyduğu telefonun takibi sonucunda Sarp ve Mert gittikleri yerde sadece üzerinde gerisi okunmayan "kardeş" yazılı bir kağıt buldular. Bu sırada Davut, Fulya'yı kullanarak Kudret'e bir tuzak hazırladı. Celal, oğlunu kurtarman için Kudret'in istediği gibi her şeyi tam Yusuf Müdür'e itiraf edecekken Mustafa'nın Sarp ve Mert tarafından bulunduğunu öğrendi ve Kudret'in bunu öğrenip harekete geçecekken Handan'ın olduğu araba havaya uçtu.Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve iki kardeşin birbirini bulma hikayesini anlatan İçerde’nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Uğur Yücel, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alırken yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar üstleniyor.

İşte "İçerde"nin 29. Bölümünden ilk sahne!

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.