İdeal gelin olmaya en uygun burçlar

Evlilik kutsal bir birliktelik. Ancak her insan evliliğe uygun yaratılmamıştır. Kimileri için evlilik bir hapishane, kimileri için de masal diyarı gibidir. Bir gerçek var ki, evlilik hakkındaki en önemli özelliklerinizi burçlar belirliyor. Bazı burçların kadınları, ideal gelin adayı olmaya o kadar müsait ki, kayınvalideler onları adeta mumla arıyor. İdeal gelin adayı olmaya en uygun burçları sıraladık...

23 Eylül 2021, Perşembe 12:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
AKREP BURCU GELİN

AKREP BURCU GELİN

Akrep burcu kadınlar, hayatının aşkıyla evlendiklerinde onu asla bırakmak istemeyecektir. Eşlerini mutlu etmek için elinden geleni yapacaktır. Tabii ki eşlerinin biricik annelerinin de gönlünü hoş etmek Akrep gelini için büyük bir mutluluk olacaktır. Hamarat Akrep burcu kadını ev işlerinde de son derece iyidir.

OĞLAK BURCU GELİN

OĞLAK BURCU GELİN

Geleneksel yapısı ve aile düzenine verdiği önemle Oğlak burcu kadını ideal gelinler arasındadır. İlişkilerini devam ettirme konusunda büyük çaba harcayan Oğlak kadınları, kimseyi yarı yolda bırakmaz. Uzun soluklu ilişki ve evliliklerin insanıdır.

YENGEÇ BURCU GELİN

YENGEÇ BURCU GELİN

Ailesine ve evine düşkün olan Yengeç kadınları, duyarlı, anaç ve şefkatli yapısıyla ideal bir gelin adayıdır. Çocukları sever ve onları koruyup kollar. Eşlerinin anneleriyle de aralarını hep iyi tutar. Kayınvalidenin Yengeç burcu bir gelini sevmemesinin hiçbir nedeni yok.

BOĞA BURCU GELİN

BOĞA BURCU GELİN

Evcimen Boğa burcu kadını eşine sadıktır ve son derece güvenilirdir. Zaten evliliğin yapı taşları da bunlar değil midir? Boğa burcu evlenmek için bu dünyaya gelmiş bir insandır. Kolay kolay sevdiğinden de vazgeçmez.

BALIK BURCU GELİN

BALIK BURCU GELİN

Balık burcu kadını evine ve ailesine düşkündür. Tek eksi yanı, aşırı duygusal olması ve her şeyi dramatize etmesidir. Bu da onu aşırı korumacı biri yapar. Elinden geldiğinde herkesle iyi anlaşmaya özen gösterir.

TERAZİ BURCU GELİN

TERAZİ BURCU GELİN

Aşk olmadan yaşayamayan Terazi burcu kadını, yuvasını yapan dişi bir kuştur. Medeni ve uyumlu Terazi kadını, evlenmek için ideal gelin adayları arasında. Herkesle iyi anlaşmak için elinden geleni yaptığı için onu sevmeyen kayınvalide yoktur.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mutlu bir ilişkinin kilit noktaları ve anahtar kavramlar