İdil Fırat hamile mi? İddialara yanıt verdi

Jet hızıyla başlayan ilişkilerini yıldırım nikahıyla taçlandırmaya hazırlanan İdil Fırat ve Mert Fırat çiftiyle ilgili bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre müstakbel gelin İdil Fırat hamile. Bu iddiayı Günaydın yazarı Bülent Cankurt kaleme aldı. Bülent Cankurt'un yazısının ardından İdil Fırat'tan da açıklama gecikmedi. İşte detaylar...

23 Ağustos 2018, Perşembe 09:47 Son Güncelleme:
A A
İdil Fırat hamile mi? İddialara yanıt verdi

Jet hızıyla başlayan ilişkilerini yine jet hızıyla mutlu sona ulaştırmaya hazırlanan İdil Fırat ile Mert Fırat cephesinden müjdeli bir haberim var! Kısa bir süre önce aşk yaşamaya başlayan, Haziran'da nişanlanıp 8 Eylül'de de Alaçatı'da evlenecek olan çiftin bu ani evliliğinin nedeni bebek!

İlişkileriyle herkesi şaşırtan çiftin çok yakınlarından öğrendiğim ki; onlar da son yıllarda pek bir moda olan 'Önce bebek sonra nikah' modasına uymuş.

BALAYINA SENEYE ÜÇ KİŞİ ÇIKACAKLAR

Hafta sonu Alaçatı'da bekarlığa veda partisi veren, Fenerbahçe'nin eski yöneticisi Önder Fırat'ın Sibel İdil Kerimoğlu'ndan olan kızı İdil Fırat, henüz hamileliğinin başında olduğu için karnı belli olmuyor.

Bu arada 8 Eylül'de Çeşme'deki The Stay Otel'de nikah masasına oturacak çiftin, müstakbel damadın iş yoğunluğu nedeniyle balayına çıkamayacağını öğrendim. Balayına, seneye yaza üç kişi çıkmayı planlamışlar. Umarım bir ömür mutlu olurlar...

Müstakbel gelin İdil Fırat, hafta sonu önce Spiaggia Grande Beach'te, sonra da Agrovela Otel'de 12 kız arkadaşı ile birlikte bekarlığa veda partisi düzenledi.

SEZEN SÜRPRİZİ

SUSKUNLUĞUNU BOZDU

Bülent Cankurt'un kaleme aldığı yazı sonrası İdil Fırat suskunluğunu bozdu. İdil Fırat Instagram'ın hikaye bölümünden şu açıklamayı yaptı.

"Masabaşı yalan haberler ile avukatımın ilgilendiğini ve hukuki süreci başlatacağımızı belirtir, kuru iftira atmayan, ahlaklı ve dürüst insanlara huzurlu ve mutlu bayramlar dilerim."

Haberin fotoğrafları için tıklayınİdil Fırat 2 gün 2 gece bekarlığa veda partisi verdi


Bu haberi de okudularİdil Fırat'ın kına davetiyesi ortaya çıktı

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Ünlü isimlerin değişimi