'İffetli bir kadınla evleniyorum'

'İffetli bir kadınla evleniyorum'

28 Ağustos 2009, Cuma 10:10
A A
'İffetli bir kadınla evleniyorum'

‘YENİDEN AŞIK OLMAK SUÇ MU?’

Eda Taşpınar (29) 8 yıllık aşkı Nurettin Hasman’dan (50) ayrıldıktan 1 ay sonra sörfçü Bora Kozanoğlu (31) ile evleneceğini açıklamıştı. Nurettin Hasman, “Eda gibi kadınlar Ortaçağ’da taşlanır ve yakılırdı. Eda benimle birlikteyken o çocukla da berabermiş. Eda çok aşağılık ve iffetsiz bir kadınmış” demişti. Bora Kozanoğlu yaşanan bu olaylar sonrası ilk kez POSTA’ya konuştu: “Bitmiş bir ilişkinin ardından yeniden aşık olmak, evlilik kararı almak suç mu? Aşık olduğu erkekle evlenecek diye bir genç kadını yargılamak, taşlamak, yakmak da ne demek?”

KÖŞE YAZARLARI CEVABINI VERDİ’

“Ben de, Eda da hayatımızın aşkını bulduk. Eda’ya ‘iffetsiz’ demeye kimsenin hakkı yoktur. Ben, Eda gibi çok düzgün, kaliteli ve ahlaklı bir kadınla birlikte olduğum için şanslıyım. Ayrıca Eda’nın ne kadar güvenilir ve iffetli olduğunu herkes gibi o da (Nurettin Hasman’ı kastediyor) biliyor. Nurettin Hasman’a en güzel cevabı kadın köşe yazarları verdi. Evlilik kararımız kesin. Ben iffetli bir kadınla evleniyorum. Eda’ya zerre kadar zarar gelmesine izin vermem. Herkes, Eda ile ilgili konuşurken sözlerine lütfen dikkat etsin.”

 Müge DAĞISTANLI

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.