Iggy Azalea: Kötü enerji ismime geçsin istemiyorum

Rapçi Iggy Azalea, yaptığı paylaşımla gerçek adını kullanmama sebebini açıkladı. Azalea, "Hayatımdaki insanların yüzde 99'u beni Iggy diye çağırır. Ben de sadece beni gerçekten tanıyan yüzde 1'in gerçek adımla seslenmesini tercih ederim" dedi.

18 Kasım 2020, Çarşamba 15:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Avustralyalı rapçi ve manken Iggy Azalea, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla gerçek adını kullanmama sebebini anlattı.

Gerçek adı Amethyst Amelia Kelly olan şarkıcı, bir takipçisinin "Arkadaşlarınız sizi nasıl çağırır?" sorusuna yanıt verdi.

Geçtiğimiz aylarda kimliğini açıklamadığı sevgilisinden bir bebek sahibi olan Azalea, hayatında sadece küçük bir grup insanın kendisini gerçek adı olan "Amethyst"i kullanarak çağırdığını belirtti. Azalea, geri kalan herkesin kendisine sahne adı olan "Iggy" ile hitap ettiğini ifade etti.

'Arkadaşlarım beni 'Iggy' diye çağırır'

'Arkadaşlarım beni 'Iggy' diye çağırır'

Iggy Azalea, yaptığı paylaşımda, "Hayatımdaki insanların yüzde 99'u beni 'Iggy' diye çağırır. Ben de sadece beni gerçekten tanıyan yüzde 1'in gerçek adımla seslenmesini tercih ederim" ifadelerini kullandı.


Rapçi, bunun nedenini soran başka bir takipçisine ise, "Amethyst' isminin çok kişisel olduğunu düşünüyorum" cevabını verdi. Azalea, açıklamasını, "Bir yabancının kötü bir şey anlatırken ismimi söyleyip, kötü enerjiyi ismime geçirmesini istemiyorum" şeklinde sürdürdü.

Oğlunu paylaşmıştı

Oğlunu paylaşmıştı

Bebeğinin babasının kim olduğunu açıklamayan şarkıcı, geçtiğimiz günlerde ilk kez oğlu ile fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınlamıştı. 30 yaşındaki Iggy Azalea'nın yedi aylık oğlu Onyx ile karesi takipçilerinden büyük ilgi görmüştü.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Masumlar Apartmanı Naci Hoca kimdir?