İğrenç fantazi

İğrenç  fantazi

İngiltere'de bir erkek hemşire 14 yaşındaki bir kızla cinsel ilişkiye girip öldürdükten sonra yeme planıyla suçlanarak tutuklandı

16 Temmuz 2014, Çarşamba 18:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İngiltere’nin Kent şehrinde oturan 57 yaşındaki Dale Bolinger’in mahkemede 6 yaşından bu yana yamyamlık fantazileri olduğunu söylediği bildirildi. Daily Mail gazetesindeki habere göre, Bolinger, şubat ayındaki ilk tutuklanmasında 16 yaşındaki bir geç kızı seksi kıyafetler giymeye zorladığını itiraf etti. Canterbury Mahkemesi’nde görülen davada, Bolinger 14 yaşındaki kız ile cinsel ilişkiye girdikten sonra balta ile başını kesip yemek ile suçlandı.

Bolinger’in polise verdiği ifadede ’Bir kız çocuğunu yemek nasıl olur diye merak ettiğini’ söylediği bildirildi. Habere göre, Bolinger Almanya’da oturan 14 yaşındaki Meksika asıllı bir genç kız ile e-mail aracığıyla iletişime geçti. Sohbetleri sırasında Bolinger, genç kızla bir tren istasyonunda tanışmak istedi. Mahkemede, Bolinger’in genç kızla cinsel ilişkiye girdikten sonra yemesinin onu son derece tahrik ettiğini söylediği ve bir gün önce de Bolinger’in bir balta satın aldığı belirtildi. Mahkemede, telefon kayıtlarının dinlenmesi üzerine genç kızın buluşma yerine gelmediği, internet üzerinden yapılan sohbetlerde de Bolinger’in genç kızla buluşma ayarladığı kesinleştiği bildirilirken buna benzer olayın ilk defa olmadığı, Bolinger’in fantazilerini gerçeğe dönüştürmeye çalıştığı ifade edildi.

Bolinger ile genç kız arasındaki konuşmalar merkezi New York’ta bulunan FBI tarafından ortaya çıkarıldıktan sonra Kent polisi bilgilendirildi. Polisin baskın yaptığı Bolinger’in evindeki bilgisayara el konularak göz altına alındı. Bolinger’in tüm suçları reddettiği belirtildi. Dava devam ediyor.

 

DHA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gün batımı keyfi faciayla son buldu! Ölüler ve yaralılar var