İğrenç olay: Pantolonunun düğmeleri açık bulundu

Bodrum merkezde küçük yaşta bir kız çocuğuna cinsel tacizde bulunan kişiyi yakalamak için polisler seferber oldu. 20 kişilik polis grubu, yaklaşık 10 dakika içerisinde adamı yakaladı

11 Ocak 2019, Cuma 15:54 Son Güncelleme:
A A
İğrenç olay: Pantolonunun düğmeleri açık bulundu

Kurstan çıkıp evine gitmek için sokaktan geçen 17 yaşındaki bir kız çocuğuna sokak içinde adres sorma bahanesiyle yaklaşan S.A., cinsel tacizde bulundu. Cinsel organı göstererek sokakta gezen tacizci polis ekipleri tarafından hızlı bir şekilde yakalandı. 

AİLE HEMEN POLİSE BAŞVURDU

Tacizin ardından hızla olay yerinden uzaklaşan kız öğrenci durumu hemen ailesine haber verdi. Ailenin yaşanan olayı ve şüphelinin eşkâlini polise bildirmesiyle polisler sokaklarda şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

PANTOLONUNUN DÜĞMELERİ AÇIKTI

İhbarın alınmasıyla yaklaşık 20 polis cadde ve sokaklarda şahsı aramaya başladı. Yaklaşık 10 dakika süren aramaların ardından şüpheli şahıs yakaladı. Pantolonunun düğmeleri açık vaziyette yakalanan şahıs gözaltına alındı. 

Emniyet Müdürlüğü'nde işlemleri tamamlanan tacizci, dün öğle saatlerinde sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Resimdeki hayvanı görebiliyor musunuz?