İhaneti belgelendi

Dünyanın "en olaylı" ailesi Kardashianlar'ın malikanesi üzerindeki fırtınalar dinmiyor. Bunlara yeni bir halka da ailenin damadı Scott Disick ekledi

03 Temmuz 2015, Cuma 12:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

"Dünyanın "en olaylı" ailesi Kardashianlar'ın malikanesi üzerindeki fırtınalar dinmiyor. Bunlara yeni bir halka da ailenin damadı Scott Disick ekledi.

Ailenin en büyük ablası Khloe Kardashian'ın hayat arkadaşı Scott Disick hakkında bir süredir ortaya atılan ihanet iddiaları görüntülendi. Sevgilisi ABD'de üç çocuğuyla ilgilenirken Disick'in Monaco'da bir grup arkadaşı ve ilişkisi olduğu ileri sürülen tasarımcı Chloe Bartoli ile gününü gün ettiği ortaya çıktı.

Lüks bir otelin havuz başında objektiflere takılan 25 yaşındaki Chloe Bartoli ile Scott Disick'in samimi halleri gözlerden kaçmadı. Şezlonga yan yana uzanan ikilinin ellerini birbirlerinin üzerinden alamadığı anlar objektiflere takıldı.

Arkadaş grubuyla yedikleri öğle yemeği sırasında da Bartoli, Disick'i kendi elleriyle besledi.

Bir süredir Scott Disick'in partneri Kourtney Kardashian'ı aldattığı ve bu yüzden de çiftin ilişkisinin çıkmaza girdiği konuşuluyordu. Hatta Kardashian'ın Disick'i evden kovduğu da ileri sürülüyor.

Sekiz yıldır birlikte olan Kourtney Kardashian ve Scott DisicK'in üç çocuğu var.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Silahlı kavgaya karışan Mustafa Üstündağ ve olayın tarafları ilk kez karşı karşıya geldi