İhanetin detayları ortaya çıktı

2014 yılında tüm dünya medyasına manşet olan Mauro Icardi-Wanda Nara-Maxi Lopez aşk üçgeninin yeni ortaya çıkan detayları futbol gündemine bomba gibi düştü

18 Ekim 2016, Salı 21:38 Son Güncelleme:
A A

2014 yılında, Inter'de forma giyen Mauro Icardi (sağda), Sampdoria'da oynayan yakın arkadaşı Maxi Lopez'in (ortada) o dönem evli olduğu Wanda Nara ile aşk yaşamış; bu ilişkinin sonucunda Wanda, Maxi'den boşanıp Mauro ile evlenmişti.

Aylarca İtalya ve Arjantin medyasında manşet olan bu aşkın ayrıntıları, Mauro Icardi'nin yeni piyasaya çıkan otobiyografisinde ortaya çıktı.

Mauro Icardi, takımıyla birlikte sezon öncesi kampı için ABD'ye gitmeden önce Wanda Nara'nın kendisini arayıp bir iPad siparişi verdiğini, bu görüşmenin ardından ilişkilerinin başladığını anlattı.

Icardi, iPad siparişinin aslında bahane olduğunu, Nara'nın kendisiyle görüşmek için fırsat kolladığını ve sonunda amacına ulaştığını sözlerine ekledi.

Bu arada Mauro Icardi ile Wanda Nara'nın aşk yaşadığının ortaya çıkmasının ardından Sicilya mafyasının Maxi Lopez'e, "Icardi'nin bacaklarını kıralım" teklifinde bulunduğu iddia edildi. Radio 10'un haberine göre Maxi bu teklifi reddetti.

30 yaşındaki Wanda Nara, modellik ve futbolcu menajerliği yapıyor.

Wanda Nara'nın, ilk eşi Maxi Lopez'den üç, Mauro Icardi'den ise bir çocuğu bulunuyor.

Maxi Lopez, eşinin kendisini terk etmesinin ardından Mauro Icardi ile görüşmeyi kesti ve maçlardan önce tokalaşmayı bile reddetti.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Oğuzhan Özyakup Hollanda yolcusu