İki ilin emniyetinde görev yeri değişikliği

Bursa'da 17 Aralık'taki yolsuzluk operasyonu sonrası İl Emniyet Müdürlüğü'nde 91 polis memurunun görev yeri değiştirildi. Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü'nde de 27 personelin görev yeri değiştirildi

15 Nisan 2014, Salı 10:03
A A

Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya’nın, 17 Aralık operasyonu ardından, görevden alınması sonucu, Bolu’dan Bursa Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Sabri Durmuşlar tarafından şube ve ilçe müdürleri ile polis memurları arasında başlatılan görev yeri değişikliği devam ediyor.

Rütbeli personeller arasında yapılan görev değişikliklerinin ardından Olay Yeri İnceleme, Güvenlik ve Terörle Mücadele şubelerinde görevli 91 polis memurunun görev yerleri değiştirildi.

Yapılan son düzenleme ile Bursa’da 17 Aralık operasyonunun ardından görev yeri değiştirilen polis sayısı 650’e ulaştı.

ŞANLIURFA'DA DA 27 POLİSİN GÖREV YERİ DEĞİŞTİ

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğünde 27 personelin görev yeri değiştirildi. İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı çeşitli birimlerde çalışan 1’i amir 27 personelin görev yerlerinde değişikliğe gidildi.

Şanlıurfa’da son iki ayda, aralarında 3’üncü ve 4’üncü sınıf emniyet müdürlerinin de bulunduğu 472 personel bir başka göreve atanmıştı.

DHA-AA

 


   

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.