İkiz kardeşler aynı adamla evlenecek

Daha önce aynı yatağı ve aynı sevgiliyi paylaştıklarını söyleyen Avustralyalı ikizler, şimdi de aynı adamla evleneceklerini duyurdu

03 Ocak 2017, Salı 15:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Aynı yatağı ve aynı sevgiliyi paylaştıklarını, hayatları boyunca birkaç metreden fazla birbirlerinden uzaklaşmadıklarını söyleyen Avustralyalı ikizler Anna ve Lucy DeCinque, tüm dünyada büyük ses getirmişti.

Daily Mail'de yayınlanan habere göre 31 yaşındaki ikizler şimdi ise 5 yıldır birlikte oldukları ortak sevgilileriyle evlenme planlarını açıkladıkları Youtube videosuyla gündem oldu.

Anna ve Lucy videoda evlilikle ilgili ikilemlerini de paylaştı:"İkimizde aynı adamla evlenmek istiyoruz. Adı Ben. 5 yıldır birlikteyiz. Aklımızı karıştıran çok şey var. Mümkün mü? Yürür mü? Bilmiyoruz. Ancak Amerika'da Tucson'da evlenebileceğimizi öğrendik. Her şeyden iki tane almak zorunda. 2 yüzük, 2 gelinlik... Ben, zaten bize sürekli mücevherler alıyor. Bunun problem olacağını sanmıyoruz." 

Anna ve Lucy, takipçilerinden videonun altına yorumlarını yazmasını istediler.

Ancak kararlarından oldukça eminler.

Zaten tek yumurta ikizi olan ikizler, daha önce paylaştıkları videolarında birbirlerine daha da benzemek için birtakım estetik operasyonlar geçirdiklerini ve birlikte hamile kalmayı dilediklerini söylemişlerdi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 3 bin yıllık 'kayıp altın kent' bulundu