İkiz kardeşi olan ünlüler

Bu ünlülerin ikizi olduğunu biliyor muydunuz?

10 Eylül 2017, Pazar 09:00 Son Güncelleme:
A A

Öykü Karayel ile ikizi Ezgi Karayel önceki akşam Beyoğlu'nda görüntülendi.

Ağzını bıçak açmayan oyuncunun arkadaşı ''Öykü konuşmak istemiyor'' dedi. Ezgi Karayel ise fotoğrafları çekilirken yüzünü kapattı.

Ezgi ablasının aksine göz önünde olmaktan hiç hoşlanmıyor.

Kiraz Mevsimi dizisiyle hayatımıza giren oyuncu Serkan Çayoğlu'nun ikiz kardeşi varmış. Kardeşiyle fiziksel olarak benzemese de ikizi Erkan ile çok iyi ilişkileri varmış.

En son 'Mehmed Bir Cihan Fatihi' dizisinde rol alan Hazal Filiz Küçüköse'nin tek yumurta ikizi olduğunu biliyor muydunuz?

Deniz Küçükköse, ikizi Hazal Filiz Küçükköse ile birlikte çekilmiş fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı.

İkiz kardeşlerin fotoğrafını gören sosyal medya kullanıcıları, hangisinin Deniz hangisinin Hazal olduğunu ayırt etmekte güçlük çekti.

Deniz Küçükköse (Soldaki) - Hazal Filiz Küçükköse (Sağdaki)

Survivor Sema Aydemir'in ikizini görenler benzerlikleri karşısında gözlerine inanamıyor.

Sema ile ikizi Seda arasında neredeyse hiçbir farklılık yok.

En son 'Babam ve Ailesi'nde oynayan Sercan Badur'un ikizi Caner de kardeşinin kopyası. Caner espri olsun diye sete Sercan'ın yerine gitmiş.

İkisi de oyuncu olan kardeşleri ekranlarda sık sık görüyoruz. Bizim Aile dizisiyle oyunculuğa adım atan Sarp-Kaya Akkaya kardeşler fiziksel olarak birbirlerine pek benzemiyorlar.

Oyuncu Bensu Soral'ın bir tesadüf eseri şöhreti yakalayan Hande Soral'ın kardeşi olduğunu artık bilmeyen kalmadı.

Ama Soral Ailesi'nde Hande ve Bensu'dan başka bir oyuncu daha var. O da Bensu Soral'ın ikizi Bedirhan Soral. Merve Taşkan Oyunculuk Atölyesi'nde eğitim gören Bedirhan Soral, aynı zamanda Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi'nde de okuyor.

Soral Kardeşler içinde adını ilk duyuran Hande Soral oldu. Seyirci olarak gittiği Komedi Dükkanı programında keşfedilen Hande Soral, bir anda kendini Küçük Kadınlar diizisinin setinde buldu. Bu yapımda canlandırdığı Armağan karakteriyle de adını tüm Türkiye'ye duyurdu.

1987 doğumlu Hande Soral, bu dizinin ardından Bir Günah Gibi, Alev Alev, Fatih, Çalıkuşu gibi yapımlarda da rol aldı. Soral, son olarak Yılanların Öcü dizisinde ekrana geldi.Ablasından 4 yaş küçük olan Bensu Soral ise Yol Ayrımı adlı diziyle oyunculuğa başladı. Vicdan dizisindeki performansıyla göz doldurdu. Şu sıralar da Tatlı Küçük Yalancılar adlı diziyle ekrana geliyor.

Sıradaki haber yükleniyor...