İkizler burcu aşkta nasıldır?

İkizler burçları ilişkiden ne bekler? Nasıl bir sevgilidirler? İşte 22 Mayıs / 21 Haziran arasında doğan İkizler burçlarının özellikleri.

25 Eylül 2019, Çarşamba 12:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
İKİZLER BURCU 22 Mayıs / 21 Haziran

İKİZLER BURCU 22 Mayıs / 21 Haziran

Yönetici Gezegeni: Merkür


Elementi: Hava


Niteliği: Değişken


Rengi: Sarı, mavi, gri


Taşı: Opal, İnci, Kehribar, Akuamarin, Kuvars.


Uğurlu günü: Çarşamba


Uğurlu sayı :5

İKİZLERİ NASIL TANIRSINIZ?

İKİZLERİ NASIL TANIRSINIZ?

İkizler yalnızlığı ve sosyalliği aynı anda yaşar. Her zaman gizliliği severler. Duygu ve düşüncelerini başkalarıyla paylaşmak istemezler. Kimse tarafından anlaşılmadıklarından yakınırlar. Hiçbir neden yokken bile moralleri bozulabilir. Romantik olsalar bile duygularını ifade etmeyi bilemezler. Temkinli ve sorgulayıcıdırlar. İlk adımı daima karşıdakinden beklerler. Biri İkizler’le ilgileniyorsa kazanmış demektir. Sevdikleri zaman her şeylerini feda ederler. Aşk yaşantıları karışıktır. Bazen yanlış idealler yüzünden yaşamda istemedikleri yerlerde olurlar. İlgilendikleri konularda konsantrasyon yeteneklerini akıllıca kullanırlar. Sır saklamaya gönüllüdürler

NASIL BİR SEVGİLİDİR?

NASIL BİR SEVGİLİDİR?

İkizler gerçeği aramak, tamamen özgür olmak ve serüvenler yaşamak için dünyaya gelmiştir. Renkli ve çekici bir kişiliği vardır. Aldatmaktan nefret ederken, bulunduğunuz ortamın sıkıcılığıyla baş etmenin yollarını araştırır. Daima büyük bir aşkın hayalini kurar. Sizinle birlikteyken canı hiç sıkılmaz. Sadece onu yorabilirsiniz ama sizden vazgeçmez. İkizler burcu sevgili zor gibi görünebilir ama çocuk ruhunu anlarsanız her şey istediğiniz gibi olacaktır. Güçlü cinsel duygulara sahip olmasına rağmen bu konuda gereğinden fazla soğuk davranır. Öğrenmeye bayıldığı için ona güzel bir konuşma etkinliği ya da sergi davetiyesi hediye ederseniz kalbini kazanma ihtimaliniz artar.

HANGİ BURÇLARIN ŞANSI FAZLA?

HANGİ BURÇLARIN ŞANSI FAZLA?

İKİZLER-KOVA: KOVA HEP YANINIZDA

Kova ile birbirinize hiç yabancı değilsiniz. Kova, bu dünyaya bilgilerini sunmak için gelmiştir. Kimi zaman ciddi ve ağırbaşlı, kimi zaman da anlaşılmaz olur. Gereksiz samimiyetten hoşlanmazlar. Çekim güçleri çok yüksektir. Girdikleri ortamda gözlerin üzerlerine çevrilmesine alışmışlardır. Onların yüksek zekalarına ulaşmak ve duygusallığı paylaşmak kolay değildir. Kova burcu çok farklı bir şekilde karşınıza çıkacaktır. Her konuyu hemen anlayacak, neşeli ve çekici kişiliğiyle sizi oyalayacak, meraklandıracak ve bilmediğiniz dünyanın kapılarını açacaktır. Sizin de ona karşılık vermeniz ve üstün özelliklerinizi sergilemeniz şarttır.

İKİZLER-İKİZLER: SİZE BENZEYEN BİRİ

İki İkizler’in aşkı farklı olabilir. Bu yaşamı birlikte deneyimlerken eski hatalarınızı birbirinize hatırlatırsınız. İstediğiniz tüm özelliklere sahip kişidir o. Gerçek anlamda size eşlik edecek birini arıyorsanız şanslısınız. Ortak özellikleriniz öylesine birbirini tamamlar ki şaşırırsınız. Beraberliğiniz evlilikle sonuçlanabilir. Yıllar boyunca eş değil ama arkadaş kalmayı başarabilirsiniz. Yaşam amaçları aynı olan ve kendilerine özel bir hayat kuran iki İkizler’de inatlaşmalar ve tartışmalar aşkın tuzu biberi olur.

İKİZLER-YAY: ÖZGÜRLÜĞE YOLCULUK

İkizler ve Yay burcu olarak çok farklı görünürsünüz ama aynı ruhsal özelliklere sahipsinizdir. Yay, aşkı küçümsemez ama hafife alması da affedilir gibi değildir. Kötülük nedir bilmez. Özellikle aşkı bittiği zaman hiç kimsenin kalbini kırmadan uzaklaşmak ister, eski aşklarıyla bile dost kalmayı başarır. Yay burcunun sezgileriyle ve doğrularıyla baş etmeniz mümkün değildir. İyi bir öğrenci olursanız, bu yaşamda size öğreteceği çok şey vardır. Sevgi, samimiyet, doğallık istiyorsanız doğru kişi Yay burcu olabilir. Onunla özgürlüğün tadını çıkarırsınız.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Burçlara göre seyahat rehberi: Nereye gitmelisiniz?