İkizler burcunun aşk hayatı rehberi

İkizler burcu erkek ve kadın için ilişki özellikleri nelerdir? İkizler burcunun ilişkiye bakış açısı, aşk hayatı ve evlilik hayatı ile ilgili detayları astrolog Filiz Özkol yazdı...

12 Eylül 2019, Perşembe 08:30
A A
İKİZLER: 22 Mayıs-21 Haziran

İKİZLER: 22 Mayıs-21 Haziran

Yönetici gezegeni: Merkür


Elementi: Hava


Rengi: Sarı, gri

İKİZLER ERKEĞİ

İKİZLER ERKEĞİ

YARIŞINIZ BİTMEZ...

Siz özgür bir ruhsunuz, vazgeçemezsiniz. Ne pahasına olsun bu duyguyu korumak istersiniz. Başkalarını kendinize asla yaklaştırmazsınız. “Her şeyin iyisini ben bilirim” havasında olmanız, çevrenizdekilere küstahça gelebilir. Zaman kavramı sizin için değersizdir, siz yaşamla hep yarış halindesiniz. Kendi doğrularıyla yaşayan siz İkizler erkeğini anlamak kolay olmasa da birlikte yaşamak çok zevklidir. Doğuştan sahip olduğunuz çocuksu ruhunuz sizi iyi babadan çok, iyi bir arkadaş konumuna getirir. Kova kadını istediğiniz tüm özelliklere sahiptir. Yay sizin ruhunuzu ortaya çıkarır. Balık kadınıyla duygularınızı paylaşırsınız, Koç kadınından fikir alırsınız.

İKİZLER KADINI

İKİZLER KADINI

MANTIĞIYLA YAŞAR!

İkizler kadını olarak dünyaya özgür olmak ve serüven yaşamak için gelmişsinizdir. Renkli ve çekici bir kişiliğiniz var. Ruhunuzun derinliklerinde dürüstlük kavramıyla sürekli savaşırsınız. Aldatmaktan nefret ederken bulunduğunuz ortamın sıkıcılığıyla baş etmenin yollarını araştırır, sürekli kaçmanın planlarını yaparsınız. Akıl sizin için çok çekicidir. Duygulardan önce mantığın öne çıkmasını istersiniz. Değişim vazgeçilmeziniz. Geçici duygulardan hoşlanırken, büyük bir aşkın da hayalini kurmadan edemezsiniz. Kova ve Terazi burcu erkeğiyle entelektüel birliktelik, Aslan, Koç ve Yay erkeği sizin için ideal sevgilidir. Boğa ve Oğlak fazla sahiplenici ve rutin gelir.

BURCUNA BAK, SEÇİMİNİ YAP

BURCUNA BAK, SEÇİMİNİ YAP

İKİZLER-KOÇ: Neşeli, hareketli, değişiklik seven, yeniliklerden zevk alan Koç burcunu ilk bakışta beğenirsiniz. Yaşadığınız renkli günler sonunda aklınız başınıza gelir. Aşkınız bitebilir ve iyi arkadaş olabilirsiniz.


İKİZLER-BOĞA: Boğa size göre değildir. Duygulu, sebatkar, inatçı ve yenilikleri sevmeyen birinin yanında ne işiniz var? Önceleri cazip gelen her şey, sonradan sizi rahatsız eder. Geride kızgın bir Boğa kalır.

İKİZLER-İKİZLER: İstediğiniz özelliklere sahip İkizler karşınızda. Size eşlik edecek birini arıyorsanız onu seçin. Sizi herkes gıptayla izler. Küçük inatlaşmalar ve tartışmalar aşkın tuzu biberi olacaktır. Asla bitmesin.


İKİZLER-YENGEÇ: Yengeç, ilk anda size uzak gelir ve onunla bir hayli uğraşırsınız. Özgürlüğünüzün kısıtlanmasına dayanamazsınız. Bu aşk bir gün bitecektir. Bu ilişkiden en çok yara alan Yengeç olur.

İKİZLER-ASLAN: Siz İkizler, Aslan burcuyla karşılaştığınızda ortaya ilginç bir durum çıkar. Aslan cazibesi, mertliği ve tatlı sözleriyle sizi çabuk etkiler. Aslan'ın gururunu kırmazsanız aşk ömür boyu sürer.


İKİZLER-BAŞAK: İkinizin de yöneticisi iletişim ve zeka gezegeni Merkür. Birbirinizin zekasından etkilenebilirsiniz. Başak'ın paraya düşkünlüğü sizi rahatsız eder. Birbirinizle savaşmak yerine anlaşmayı denerseniz çok şey kazanırsınız.

İKİZLER-TERAZİ: Terazi ve İkizler uyumu sizi mutlu eder. Bu aşk herkesi kıskandırır. Sadece sizi değil, çevreyi de mutlu eder. Aşkınızı koruyun.


İKİZLER-AKREP: Yaşamınızda her şeye yer var ama Akrep'e yok. Siz kaçacaksınız, Akrep peşinizden gelmeyecek. Bu ilişkiyi unutun gitsin.

İKİZLER-YAY: İşte mükemmel bir ilişki. Karşıt burcunuz Yay’la yaptığınız dansın bitmesine izin vermeyin. Her şeyin inanılmaz özel olduğu bu ilişkiyi kem gözlerden koruyun. Dileriz aşkınız hiç bozulmaz.


İKİZLER-OĞLAK: Oğlak burcu sizi zorlar. Onun geleneksel yapısı sizin yenilikçi yönünüze ters gelebilir. Gizemli ve düşüncelerini saklayan Oğlak'a tahammül etmeniz çok zordur. Hoşçakal demek en iyisi.

İKİZLER-KOVA: İlginç, renkli bir aşk. Şimdiye kadar onun gibi biriyle karşılaşmamış olabilirsiniz ve fırsatı kaçırmak istemezseniz. Bu aşkın formülünü bozmayın ve ilişkinizi koruyun.


İKİZLER-BALIK: Zor bir ilişki. Akıllı ve her şeyi zekasıyla ölçen İkizler’le duyguların sözcüsü Balık burcu ne yapabilir? Bu ilişki tehlike sinyallerini çabuk verir. Aşkınız anılarda kalmalı.

AYRILIĞI NASIL YAŞAR?

AYRILIĞI NASIL YAŞAR?

ACIYI UNUTURSUNUZ

Enerjinizi ayrılıkta bile farklı yansıtırsınız. Bir gün acınızı unutmuş görünürsünüz, ertesi gün her şey aniden alevlenir. O kadar şanslısınız ki, çevrenizde sizi teselli etmek için birçok arkadaşınız var. Davranışlarınıza anlam vermeseler de size güneşin tekrar parlayacağını hatırlatmak için kaprisinize katlanırlar. Bir gün her şey düzelir ve siz eski günleri unutursunuz.

Sıradaki haber yükleniyor...