İkizler burcunun başarılı bir aşk hayatı için neye ihtiyacı var?

İkizler burcu mevsiminin içindeyiz. İkizler burcu, dengesiz davranışları ve ikiyüzlülüğüyle bilinse de, ikizler burcu bundan çok daha fazlasıdır. İkizler burcunun aşk hayatı deyince hele, akan sular durur. Elbette bunda ikizler burcunun hangi yükselen burcuyla kombinlendiğinin de etkisi vardır. Ancak İkizler burcu, aşk deyince akla ilk gelen burçlardan. Bu nedenle ikizlerin aşk hayatı hep merak edilir. Peki ikizler burcunun başarılı giden bir ilişki için nelere ihtiyacı var? İşte İkizler burcunun başarılı bir ilişki için ihtiyacı olan 5 şey!

16 Haziran 2020, Salı 13:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Arkadaşlık

Arkadaşlık

İkizler burcu kendilerini genellikle başta arkadaşlıkla başlayan ilişkilerin içinde bulurlar. Bu, bir ikizler burcu için en olağan şeylerden biri, çünkü burçlar içinde en arkadaş canlısı ve dışadönük karakterlerden biridir. Yani bir ikizler burcuyla ilişkiye başlamanın birinci kuralı, onunla arkadaş olabilmektir. Çoğu ikizler, sevgililerini aynı zamanda 'en iyi arkadaşım' olarak tanımlar. Arkadaş oldukları doğru kişiyi bulduklarında, ilişki yolunda ilerlemeleri ihtimali de artar. 

İletişim

İletişim

Dürüst iletişim bir ikizler için olmazsa olmazdır. Genellikle konuşkan olmalarıyla bilinen ikizler burçları, kafalarındakini sözlere dökmezse olmaz. Bu nedenle karşılıklı rahat iletişim kurabileceği biri, onlar için bir ilişkinin temelidir. Sizin ne düşündüğünüzü merak eder, size katılıp katılmadığını nedenleriyle birlikte muhakkak açıklarlar. Eğer konuşma konusunda başarısızsanız, birbirinize katılmadığınız konular çoksa, bir ikizler bir adım geri çekilecek ve 'Nerede yanlış yapıyoruz?' diye düşünecektir. 


Esneklik

Esneklik

Bir ikizler burcuyla anlaşmak biraz esneklik gerektirir. Onların köşeli ve sabit fikirleri olmadığı gibi, bir ikizler burcu karşısındaki insanın fikirleriyle de hamur gibi oynamak ister. İkizler burcunun kişiliğinin pek çok yüzü vardır, siz tek bir karakterde sıkışıp kalırlarsa sıkılabilirler. Son dakika planlarına uyum sağlayın, eğer onun hızlı fikirlerine ve planlarına uyum sağlayamıyorsanız, iptal edici değil erteleyici bir tavır sergileyin. "Olmaz" demeyin, "Bugün olmaz, yarın yapalım mı?" deyin.

Güven

Güven

Kendisini seven ve kendisine her zaman güvenen ikizler burcu, aşkta da özgürlükten yanadır. Bir ikizler burcunun kendi görüşleri, yaşam tarzı altına almak isteyen kişi için işler bir hayli zordur. Bir ikizler burcu, karşısında hem kendine hem de karşısındakine güvenen bir partner ister. 


Heyecan

Heyecan

Enerjisi hızlı ve telaşlıdır. İkizler burcu iletişimi yönetir; esprili kelime oyunlarına, dinamik diyaloglara ilham verir. İkizler burcu geçişleri beyin fırtınaları ve sosyalleşme açısından harika bir dönemdir. Ayrıca bu burç, fikirlerin buluşmasından yanadır. İkizler burcu gezegen geçişi sırasında konuşma yetilerimiz gelişir; arkadaşlarımızla saatler boyunca o konudan bu konuya konuşurken bulabiliriz kendimizi. Bu nedenle, bir ikizler burcu karşısında heyecan duymadığı birinden kısa sürede sıkılır. 


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Affedeceğim ama önce sürünsün! Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz soruları cevaplıyor (22 Haziran 2021)