İkizleri gözyaşları içinde teslim aldı

İkizleri gözyaşları içinde teslim aldı

Esenler'de dün gece anneleriyle birlikte üvey babası tarafından öldürülen ikizlere amcaları sahip çıktı. Amca Sait Çapan, yeğenlerinin cenazelerini gözyaşları içinde teslim aldı

22 Mayıs 2014, Perşembe 14:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kardeşi Hasan Çapan’ın kanserden öldüğünü ve yengesi Melek Çapan’ın İstanbul’a geldiğini söyleyen Sait Çapan, "Görüşmüyorduk. Çocukları da bizden uzaklaştırdı. Evlendiği kişiyi de tanımıyorduk" dedi. 

6 ay önce Erol Ayaz adlı kişiyle imam nikahlı olarak yaşamaya başladığı belirtilen Melek Çapan’ın ikiz kızlarını da yanında tuttuğu öğrenildi.  Melek Çapan’ın 18 yaşındaki oğlu Eray Çapan’ın ise durumdan rahatsız olup Gaziantep’e amcasının yanına gittiği kaydedildi.

Sadece yeğenlerinin cenazesini alacağını söyleyen acılı amca, Melek Çapan’ın cenazesini almaları için Kahramanmaraş’taki ailesine haber verdiklerini söyledi.  Erol Ayaz’ın cenazesi de sabah erken saatlerde babası tarafından Adli Tıp Kurumu’ndan alındı.

Ayaz’ın nerde defnedileceğiyse öğrenilemedi. Olayın nedeniyle ilgili belirsizlik sürerken ikiz kardeşler Eda ve Seda Çapan yarın Gaziantep’te toprağa verilecek.

DHA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 17 yaşındaki Özlem kayıplara karıştı