İl Müdürü Gevrek, tekerlekli sandalye ile maç yaptı

İl Müdürü Gevrek, tekerlekli sandalye ile maç yaptı

İl Müdürü Gevrek, tekerlekli sandalye ile maç yaptı

10 Eylül 2021, Cuma 10:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

Ali ÇEVİKBAŞ/ISPARTA, (DHA) - ISPARTA Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Gevrek, kurum personeli ile Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı sporcularıyla maç yaptı. Müdür Gevrek, "Spor varsa, engel yoktur" dedi.

Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Gevrek ile kurum personeli bir takım oluşturarak, Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı ile maç yaptı. 6 Mart Kapalı Spor Salonu'nda yapılan karşılaşmada renkli görüntüler ortaya çıktı. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde engelli sporculardan oluşan basketbol takımı ile gerçekleştirilen maçta Müdür Gevrek ve kurum personeli tekerlekli sandalyede ter döktü.

İl Müdürü Murat Gevrek maç sonu açıklamasında ise "Spor varsa, engel yoktur. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından başlatılan Mutlu Çarşamba projemiz devam ediyor. Mutlu Çarşamba projesindeki amacımız özel bireylerin engelli yokmuş gibi sportif, sanatsal, kültürel faaliyetlerle normal bireyler gibi aktiviteler yapıyoruz. Onlar mutlu oldukça, bizler de mutlu oluyoruz. 'Sporda engel yok' sloganıyla her çarşamba günü etkinliklerimize devam edeceğiz" dedi.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Isparta Otogar'da PCR testi zorunluluğu başladı