İlahiyatçıdan kırmızı noktalı öneriler

Bugün Gazetesi yazarı ilahiyatçı Mehmed Paksu, “Mahremiyet Okulu” adlı 3 kitabında, okuyucularının en çok merak ettiği sorulara yanıtlar verdi

22 Aralık 2010, Çarşamba 09:55
A A
İlahiyatçıdan kırmızı noktalı öneriler

Kitapta en çok sorulan sorunun “aldatma” üzerine olması dikkat çekiyor. Muhafazakâr kesimin soruları arasında ikinci sırayı ise “İkinci evlilikler” alıyor.

KOCAM BAŞKA KADINLARA MESAJ GÖNDERİYOR. NE YAPMALIYIM?

Mehmet Paksu: Hayatınızın 24 saatini ona ayırmalı, ona vermelisiniz. Kuran’ın dediği gibi siz ona o size örtü olmalı. Size karşı kusur işlemesine fırsat vermeyeceksiniz, onu boşta bırakmayacaksınız.

Okuyarak ulaştığınız yeni bilgilerle onu kendi kapsama alanınıza çekeceksiniz. Ara sıra mesaj gönderin, anlaşılan ilgiye susamış, susuz bırakmayın.

KOCAM ÇİRKİN SİTELERE GİRİYOR, NASIL DAVRANMALIYIM?

Paniğe kapılmayın. Gerçekten kötü, çirkin ve pis bir alışkanlık. Çekiciliğinizle hoşuna gidecek giysilerle eşinizi ekran başından koparın, sizinle vakit geçirmesini temin edin.

GİZLİCE NİKAH İSTİYORUM, BU GÜNAH MI?

Bu keyfilikse, sadece zevkse bunun bedeli ağır olur. Dini hayata da zararı olur. Allah katında suçlu olursunuz.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.