İlayda Akdoğan sevgilisine Türkiye’yi tanıtıyor

İran'a giden İlayda Akdoğan, corona virüs nedeniyle orada kalmıştı. Akdoğan, 2 hafta önce sevgilisi Roham Kabir ile Türkiye'ye döndü. Şimdi Antalya’da tatilde.

11 Temmuz 2020, Cumartesi 11:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İlayda Akdoğan, basketbolcu aşkı Roham Kabir’i görmek için şubatta İran’a gitmiş, tam o sırada corona virüs salgınının ölümcül etkileri hızlanınca Tahran’da karantina altında kalmıştı. 

25 Haziran’da Türkiye’ye dönen oyuncu, sevgilisi ile tatile çıktı. Antalya Serik’teki Club Mega Saray’da kalıyorlar. İlayda Akdoğan ile sevgilisi Roham Kabir dün şişme kuğuya binip eğlendi.

Ne olmuştu?

Ne olmuştu?

İlayda Akdoğan, uçaktan indikten kısa bir süre sonra ülkede corona virüs vakaları ortaya çıktı. Peşinden ölüm haberleri de gelince, oyuncu paniğe kapıldı. İlayda Akdoğan, hemen uçağa binip Türkiye'ye gelmeye çalıştı ancak karşılıklı uçak seferleri iptal edilince İran'da mahsur kaldı.


Binlerce insan gibi ölümcül hastalığa yakalanmamak için sevgilisinin evinden çıkmayan İlayda Akdoğan, vakit geçirmek için Farsça öğrenmeye başladı. Oyuncu, İranlı sevgilisinin evinden paylaştığı karelere de "Karantinadayız" notunu düştü.

Oyuncu, bir hayranının "Kalkıp ülkene gitsene. Deli misin ya. Her gün daha kötü olacak" şeklindeki mesajını ise şöyle yanıtladı:

Ben de günlerdir keyfimden buradayım zaten. Sabır sabır yaa sabır.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cemre Kemer yine isyan etti!