İlayda Alişan: Konu abartıldı

Nişantaşı'nda doğal haliyle görüntülenen oyuncu İlayda Alişan (25), geçtiğimiz ay sosyal medyada gündem olan sözde estetiksiz fotoğrafıyla ilgili konuştu.

17 Kasım 2021, Çarşamba 08:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İlayda Alişan, önceki gün Nişantaşı City's çıkışı objektiflere takıldı.

Neşeli haliyle dikkat çeken oyuncu, yeni projesi hakkında, "Okuduğu bir proje var, onu bekliyorum. Biraz da dinleniyorum şimdi" dedi.

Makyajsız haliyle objektiflere poz veren Alişan, "Doğallığı seven biriyim" dedi.

Milliyet'ten Mesut Yılmaz'ın haberine göre; 25 yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz günlerde yıllar öncesine ait fotoğrafının sosyal medyada gündem olmasıyla ilgili de konuştu.

Alişan, "15 yaşımdaki halim. Sektöre o yaşta başladım. Yan yana koymuşlar fotoğraflarımı, ne diyebilirim ki?" sözleriyle, konunun abartıldığını söyledi.

Bazı sosyal medya kullanıcıları, ünlü oyuncunun estetik yaptırdığını ve yüzünün değiştiğini savundu.

Çok sayıda kullanıcı ise Alişan'ın güzelliğine vurgu yapıp, hiç değişmediğini belirtti.

İşte o fotoğraf...

Öte yandan; batıl inancı olduğu öğrenilen Hazal Kaya'nın banyoda sirkeli suyla yıkanmasının gündeme gelmesinden sonra Alişan, "Sizin de buna benzer batıl inancınız var mı?" sorusunu yanıtladı.

"Yok öyle şeylerim ama takıntılarım var. Çift sayı takıntılarım var. Mesela televizyon izlerken asla tek sayılı rakamlar basmam, genelde çift sayılı rakamlara basıyorum. Çocukluğumdan beri var bu bende."

İlayda Alişan, 'estetik' iddiaları sonrası sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapmıştı: Eski hali diye paylaştığınız fotoğraflarda 15 yaşlarındayım, şimdiyse 25... Büyüyorum ve mesleğimden ötürü buna şahit oluyorsunuz...

Yüzümde dudak dolgusundan başka estetiğim yok. Olsa da sizi ilgilendirir mi? Sanmam. Kadınları kalıba sokmaktan vazgeçeceğiniz bir gün dilerim.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Melisa Şenolsun kankası Büşra Develi'yi bırakıp kaçtı