İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü'nün panik anları: Koş Serkay, bizi çekiyorlar!

İlayda AlişanMasumiyet’ dizisindeki rol arkadaşı Serkay Tütüncü ile anılınca büyük tepki göstermiş, “Hayatımda kimse yok, bu dedikodular beni yıpratıyor” demişti. Genç oyuncu önceki gün Serkay Tütüncü ile Bodrum Gümüşlük’te el ele görüldü. İkili objektifleri fark edince panikledi. İlayda, “Koş Serkay bizi çekiyorlar. Müdahale et. Son günde de yakalanılmaz ki” dedi. Ali KESER / POSTA

04 Haziran 2021, Cuma 08:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İlayda Alişan’ın adı ekrana yeni veda eden ‘Masumiyet’ dizisindeki rol arkadaşı Serkay Tütüncü ile anılmıştı.

25 yaşındaki oyuncu aşk dedikodularını 4 gün önce “İddialar yalan. Uzun zamandır hayatımda kimse yok. Bu söylentiler beni yıpratıyor. Üzülüyorum. Aşka değil, kariyerime odaklandım” diyerek yalanlamıştı.

Ancak bu açıklamaların üzerinden çok geçmeden İlayda Alişan ile Serkay Tütüncü önceki gün Bodrum Gümüşlük’te ortaya çıktı.

İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü baş başa kahvaltı yaptıktan sonra Gümüşlük sahilinde el ele yürümeye başladı.

Romantik anlar yaşayan sevgililer objektifleri fark edince panikledi. İlayda “Koş Serkay, bizi çekiyorlar. Müdahale et. Son günümüzde de yakalanılmaz ki” diye seslendi.


Gazetecilerin yanına gelen Serkay Tütüncü, “Aşk yaşadığımızı kimse bilmiyor. Ne menajerlerimizin ne de en yakın arkadaşlarımızın haberi var. Saklayarak yaşıyoruz. Fotoğraflarımızı yayınlamayın, çok yıpranırız” dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ çiftinden Bodrum pozları