İlayda Alişan'ın yıllar önceki fotoğrafı gündem oldu

Masumiyet dizisindeki rol arkadaşı Serkay Tütüncü ile kısa bir süre aşk yaşadıktan sonra ayrılan, son dönemin yıldızı parlayan isimlerinden İlayda Alişan, yıllar önce çekilen bir fotoğrafı ile gündeme geldi.

02 Ekim 2021, Cumartesi 22:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

'Çukur' dizisinde hayat verdiği 'Akşın Koçovalı' karakteriyle adını geniş kitlelere duyuran İlayda Alişan, 'Masumiyet'te sergilediği performansla da dikkat çekmişti.

Geçtiğimiz mayıs ayında sona eren 'Masumiyet' dizisindeki rol arkadaşı ile aşk yaşayan oyuncu, geçtiğimiz günlerde Serkay Tütüncü ile yollarını ayırmıştı.

Şimdilerde tv8'de ekranlara gelen 'Kırmızı Oda' dizisinde 'Süveyda' karakterini canlandıran oyuncu, geçmiş yıllara ait bir fotoğrafla yine çok konuşuldu.

25 yaşındaki İlayda Alişan'ın sosyal medyada gündem olan yıllar öncesine ait bir fotoğrafı, 'estetik' iddialarını da beraberinde getirdi.

Bazı sosyal medya kullanıcıları, ünlü oyuncunun estetik yaptırdığını ve yüzünün değiştiğini savundu. Çok sayıda kullanıcı ise Alişan'ın güzelliğine vurgu yapıp, hiç değişmediğini belirtti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 'Altın Portakal' kırmızı halı ve galayla başladı