İlayda Şeker ve İsmail Balaban'ın videosu ortaya çıktı

Survivor 2021 yarışmasının en çok konuşulan isimlerinden biri olan pehlivan İsmail Balaban yarışmada gösterdiği performans sayesinde şampiyon olmuştu. İsmail Balaban ile bir diğer Survivor yarışmacısı İlayda Şeker’in geçtiğimiz aylarda aşk yaşadığı iddia edilmiş, hatta ikilinin bir mekanda beraber olduğu görüntüler medyaya sızmıştı. Şimdi ise İsmail Balaban ve İlayda Şeker ikilisinin videosu ortaya çıktı. Böylece İsmail Balaban ve İlayda Şeker arasındaki birliktelik ortaya çıktı. İşte İsmail Balaban ve İlayda Şeker’in o görüntüleri…

27 Ekim 2021, Çarşamba 07:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Survivor 2021 şampiyonu İsmail Balaban, yarışmada gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çekmişti. İsmail Balaban, ilerleyen bölümlerde özel hayatıyla gündeme gelmişti. Yarışma esnasında annesi ile telefon görüşmesi yapan İsmail Balaban adeta şoke olmuştu. 

İsmail Balaban’ın annesinin "Oğlum nişanlın senin bildiğin gibi bir kız değil!" demesi uzun süre konuşulmuştu. Balaban, nişanlısı Gamze Atakan ile daha sonra barış fakat ilerleyen haftalarda yollarını ayırmıştı.

Survivor 2021 şampiyonluğu ile magazin basının dikkatini çeken İsmail Balaban, yarışmanın ardından birçok medya kuruluşuna röportaj vererek yarışmada zor günler yaşasa da şampiyonluk sevincinden sürekli bahsetmişti. 

İlayda Şeker ve İsmail Balaban’ın geçtiğimiz aylarda bir mekanda oldukları görüntüler çok konuşulmuş ve İlayda Şeker ile İsmail Balaban’ın sevgili olduğu iddia edilmişti.

Son olarak adı İlayda Şeker ile anılan pehlivan İsmail Balaban hakkında yeni bir gelişme yaşandı.

İsmail Balaban ve İlayda Şeker’in el ele olduğu bir video ortaya çıktı. 

Aynı araba içerisinde seyreden İsmail Balaban ve İlayda Şeker, birbirlerinin elini tutarak birlikteliklerini duyurdular.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Oğulcan Engin'den annesi Seda Sayan'a konuşma yasağı