İlginç iddia: Johnny Depp tıpkı bir köpek gibi uluyarak Amber Heard'ün üzerine saldırdı

Bir zamanlar Hollywood'un mutlu çiftlerinden biri olarak bilenen Johnny Depp ile Amber Heard'ün karşı karşıya geldiği iftira davası Londra'da devam ediyor.

09 Temmuz 2020, Perşembe 14:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ABD’li oyuncu Johnny Depp’in (57) eski eşi Amber Heard’ü (34) dövdüğü haberini yapan İngiliz The Sun gazetesine açtığı ‘iftira davası’nın dünkü duruşmasında şoke eden anlar yaşandı.

Mahkeme, bu duruşmada Johnny Depp'in tıpkı bir köpek gibi uluyarak Amber Heard'e saldırdığı iddia edilen o anlarda yapılan ses kayıtlarını dinledi. Kayıtların, 2014 yılında, çiftin Boston'a seyahat ettiği özel uçakta çekildiği ileri sürüldü.

Ses kayıtlarında Depp'in tıpkı bir köpek gibi uluyarak Heard'e saldırdığı ve onu oyuncu James Franco ile birlikte olmakla suçladığı duyuluyor. ABD’li oyuncu Ayrıca Johnny Depp’in kendisini alkol ve uyuşturucu alışkanlığı nedeniyle “şuursuz hareket etmekle” suçlayan gazetenin iddialarına yanıt verdi. Depp, kendisini şöyle savundu:

Alkol ve madde kullanımımı kendisi başından itibaren, 3 yıl öncesinden ‘sigorta’ olarak gördü. Bunu sonradan anlayabildim.

Heard’e fiziksel olarak saldırdığım tamamen uydurmaca. Hatta ben dövmeyle ilgili tartışma bile hatırlamıyorum. Alkole yeniden başladığım için mutsuzdum.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Şebnem Özinal ile Şefik Öztek'in 15 yıllık evliliği bitti