İlişkide bu 6 kadın profiline dikkat!

Kadınlar erkeklere göre daha geç anlaşılsalar da bazı hareketlerinden haklarında fikir yürütmek kolay olabilir. Ayrıca kadınların her hareketinin altına yatan başa bir neden de olabilir. Tek şanslı olduğumuz konu, bu model insanların kendilerini çabuk ele vermesidir. O hareketler neler mi? İşte cevabı...

10 Temmuz 2017, Pazartesi 12:05
A A
KENDİNİ PRENSES ZANNEDENLER

KENDİNİ PRENSES ZANNEDENLER

Bir yetiştirilme faciası ile karşı karşıyasınız. Yapmanız gereken ne kadar güzel ve çekici olursa olsun, sizi zindana kapatma emirini vermeden önce o saraydan uzaklaşmak olacaktır. Kral ve kraliçe veya kendilerine her ne diyorlarsa artık, o ikilinin yaptığı hataların sonuçlarını siz çekmek zorunda değilsiniz. Umarız siz de her sabah aynada ‘ne kral adamım be’ diye kendini kandıranlardan değilsinizdir.

'BEN NE AKILLI KADINIM'CILAR

'BEN NE AKILLI KADINIM'CILAR

Kimse söylemeden, kendi iltifatını kendi yapan insanlar uzak durmak gerekenler listelerinin hep müdavimi olmuştur. Genelde hayatta edindikleri küçük başarıları abartarak kendinde bir özellik yaratmaya çalışanların en çok başvurdukları cümlelerden biri budur. Alttan alta feci tehditler barındıran bu cümleyi bir de başlarını sağa sola sallayarak söylüyorlarsa hiç düşünmeden koşmaya başlayın.

YAVRU KEDİ ROLÜ YAPANLAR

YAVRU KEDİ ROLÜ YAPANLAR

Burada bahsettiğimiz kişiler, hem yavru kedi sesi inceliğinde konuşanlar hem de yavru kedi kırılganlığında hep yardıma muhtaç gibi davrananlardır. Ayakkabısını bağlamak için bile desteğe muhtaç rolü yapan biri sizin iyi niyetinizi kullanıyor olabilir. Bu tufaya düşmeyin, tabii ki düğüm atmayı biliyorlar.

APTAL ROLÜ YAPANLAR

APTAL ROLÜ YAPANLAR

Dikkat çekmenin bin türlü yolu var. Bunlardan neredeyse en popüleri hiçbir şeyden haberi yokmuş gibi davranmak olabilir. Uzun uzun anlatırsınız ve karşısında kocaman bir ‘a aa’ tepkisi bulursunuz. Herkesin bildiği birinden bahsedersiniz, ‘ben bilmem ki’ derler. Ama işte gönül ferman dinlemiyor değil mi?

KARAOKE SEVEN DETONELER

KARAOKE SEVEN DETONELER

Bu kadınlar asla detone olduklarını kabul etmezler. Zamanında kim çok güzel sesin var demişse artık. Bunun ceremesini siz çekmek zorunda değilsiniz. Her buluşmanızda kolunuzdan tuttukları gibi bir karaoke bara sürüklerler. Siz daha ne olduğunu anlamadan masada boş şişeler birikir. Kendinizi ciyak ciyak ezgiler içinde gülümsemeye çalışırken bulursunuz. Size müstehak aslında ama neyse.

ÇABUK SİNİRLENENLER

ÇABUK SİNİRLENENLER

Her şeye ve herkese sinirlenme hakkı olduğunu sananlar da diyebiliriz bu insanlara. Yeri gelir bir garsona patlar bu abla, yeri gelir yorgun bir taksiciye. Haliyle bu şimşek atma furyasında sıra size de gelecek. Bir de nasıl yapıyorlarsa artık, bir şekilde gerçekten bir kabahatiniz oldu da sinirlendirdiniz zannedersiniz. Ya çok iyi niyetlisiniz ya da ihtiyaçtan gözünüz kör olmuş. (Hürriyet)

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.